Utropspris
Solglasögon, Carrera
nr. 741502
200 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 18m, 49s
Matbord, 1960/70-tal, skiva i palisander, underrede i bambu, rotting och mässing, längd 180 cm, bredd 90, höjd 72 cm, Cites-intyg medföljer
nr. 742137
350 kr
Utropspris: 3 000 kr
8h, 17m, 49s
Glasfågel, möjligen Oiva Toikka, Finland, osignerad, längd 17,5 cm
nr. 741501
175 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 16m, 49s
Konsolbord/Matbord, 1960/70-tal, Utfällbar skiva i palisander, underrede i bambu, rotting och mässing, längd 180 cm, bredd 45-90 cm, höjd 76 cm, cites-intyg medföljer
nr. 742136
550 kr
Utropspris: 3 000 kr
8h, 15m, 49s
Armbandsur, Certina DS Titanium, quarts, bredd 30 mm
nr. 741500
175 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 14m, 49s
Georg Jensen, klocka termometer, hydrometer, barometer, diameter 10 cm
nr. 741499
900 kr
Utropspris: 500 kr
8h, 12m, 49s
Soffbord, 1960/70-tal, underrede i palisander, glasskiva, 135 X 94 X 47 cm, Cites-intyg medföljer
nr. 742135
1 400 kr
Utropspris: 3 000 kr
8h, 11m, 49s
Karmstol, Rokoko-stil, 1900-talets andra hälft
nr. 741498
50 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 10m, 49s
Hyllsystem, 1960-tal, Palisander, bredd 272 cm, höjd 181 cm, djup 25 cm, Cites-intyg medföljer
nr. 742134
4 100 kr
Utropspris: 6 000 kr
8h, 9m, 49s
Byrå med marmorskiva, 1900-talets andra hälft, 80 X 45 X 75 cm
nr. 741497
550 kr
Utropspris: 800 kr
8h, 8m, 49s
Skålar, vas och assietter, porslin, Japan och Kina, 1900-tal, höjd 14 cm och lägre
nr. 741496
250 kr
Utropspris: 400 kr
8h, 6m, 49s
Fiskbestick, Gense, 6 knivar 6 gafflar, rostfritt stål
nr. 741495
50 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 4m, 49s
Hörnskåp med vitrindel, troligtvis England, 1800-tal, valnöt, höjd 214 cm, bredd 74 cm, en nyckel
nr. 741493
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
8h, 2m, 49s
Spegel, Rokoko-stil, 1900-tal, 110 X 46 cm
nr. 741492
125 kr
Utropspris: 600 kr
8h, 0m, 49s
Marinmålning, oidentifierad konstnär, 54 X 45 cm
nr. 741491
150 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 58m, 49s
Bordslampor ett par, brons och sten, 1900-talets andra hälft, höjd 49 cm utan skärm
nr. 741490
250 kr
Utropspris: 600 kr
7h, 56m, 49s
Årsur, bordslampa, 1900-talets andra hälft, höjd 55 cm och lägre
nr. 741488
350 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 54m, 49s
Reflektordukar 2 st, Sunbounce
nr. 741486
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
7h, 52m, 49s
Halsband, ringar, örhänge, silver, vikt 42 gram
nr. 741485
200 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 50m, 49s
Solglasögon 4 par, bland annat Victoria´s Secret
nr. 741484
100 kr
Utropspris: 300 kr
7h, 48m, 49s
Bluetooth-högtalare, Harman/Kardon, höjd 26 cm
nr. 741482
350 kr
Utropspris: 500 kr
7h, 46m, 49s
Hörlurar, Sennheiser och Marshall, Mikrofon, Röde mm
nr. 741480
500 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 44m, 49s
Förstärkare, Onkyo
nr. 741479
200 kr
Utropspris: 800 kr
7h, 42m, 49s
Kameror + Bluetooth-högtalare, Sony
nr. 741478
200 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 40m, 49s
15
16
17
18
19
20
21
22
19
20
21
22