Utropspris
nr. 746307
250 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 7h, 9m, 44s
Glasservis, Kosta, 41-delar, slipad dekor, höjd 14,
nr. 746301
175 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 7h, 7m, 44s
nr. 746291
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 7h, 5m, 44s
Fat, gräddkanna, sockerskål, silver, fatets längd 16,5 cm, vikt 290 gram
nr. 746281
1 300 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 7h, 3m, 44s
nr. 746279
300 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 7h, 1m, 44s
Vitrinskåp, 1900-talets tidigare hälft, H=137 L=185
nr. 746278
125 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 6h, 59m, 44s
Bajonett, längd 33 cm
nr. 746277
125 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 6h, 57m, 44s
Ljusstakar ett par, Nils Landberg, Orrefors, höjd 20 cm
nr. 746276
75 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 6h, 55m, 44s
Skeppsur, Schatz + barometer, diameter 18 cm och mindre, en nyckel
nr. 746275
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 6h, 53m, 44s
nr. 746274
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 6h, 51m, 44s
nr. 746273
400 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 6h, 49m, 44s
nr. 746272
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 6h, 47m, 44s
Soffbord, 1970-tal, valnöt, 141 X 82 X 55 cm
nr. 746271
125 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 6h, 45m, 44s
Fåtöljer ett par, Rokoko-stil, 1900-tal
nr. 746270
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 6h, 43m, 44s
Byrå, 1800-tal, valnöt. 105 X 58 77 cm
nr. 746269
125 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 6h, 41m, 44s
nr. 746268
150 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 6h, 39m, 44s
Väggskåp. 18/1900-tal, 74 X 64 X 23 cm
nr. 746265
400 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 6h, 37m, 44s
Kassaskåp, Itoki Reliefsafe 243, 2 nycklar (Kod saknas) 48 X 42 X 50 cm
nr. 746264
0 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 6h, 35m, 44s
Herrgårdsur, ek, 1900-talets första hälft, höjd 120 cm
nr. 746263
950 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 6h, 33m, 44s
nr. 746262
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 6h, 31m, 44s
Gunnar Ekdahl, olja på duk, 58 X 43 cm
nr. 746261
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 6h, 29m, 44s
Tryck 1900-tal 87 X 61 cm
nr. 746259
400 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 6h, 27m, 44s
Skeppsmodeller 2 st 1900-talets första hälft/mitt, längd 104 och 108 cm
nr. 746258
75 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 6h, 25m, 44s
Hubert Lindström, Marinmålning, olja på duk, 64 X 53 cm
nr. 746257
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 6h, 23m, 44s
14
15
16
17
24
15
24