Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Längst tid kvar
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Malmö
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Kaffeskedar, silver + bijouterier mm, vikt på kaffeskedarna 98 gram
nr. 745685
Aktuellt bud:
700 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 19h, 35m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Väggrelief, Lisa Larson, Gustavsberg, glaserat stengods, 27 X 16 cm
nr. 745684
Aktuellt bud:
650 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 19h, 33m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skålar och coasters, Iittala Finland, diameter 11 cm och mindre
nr. 745680
Aktuellt bud:
400 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 19h, 31m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampor 3 st, behängda med prismor, 1900-talets andra hälft, diameter 35 cm och mindre
nr. 745677
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 19h, 29m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Mikroskop, Fujiopt, Japan, 1900-talets andra hälft
nr. 745674
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 19h, 27m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Väggreliefer, vas, ljuslykta mm, bland annat Erik Höglund Boda
nr. 745673
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 19h, 25m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Barbord, 180 X 65 X 110 cm
nr. 745669
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 19h, 23m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skrivbordsstol "Kläppe" Ikea
nr. 745667
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 19h, 21m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skrivbordsstol "Kläppe" Ikea
nr. 745666
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 19h, 19m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skrivbordsstol Donati, ställbar, 2000-tal
nr. 745665
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 19h, 17m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kassaskåp, Diplomat, en nyckel, 51 X 52 X 70 cm
nr. 745663
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 19h, 15m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Karmstolar ett par Coach, 2000-tal, betsat trä och konstskinn
nr. 745662
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 19h, 13m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Jakttrofé, Kudo, bogmonterad, 2000-tal, H=163 horn L=95 (51 tum)
nr. 745660
Aktuellt bud:
1 000 kr
Utropspris: 10 000 kr
2d, 19h, 11m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Elgitarr, Gibson Les Paul, serienummer 013670506, L = 99, m. Gibson hardcase
nr. 745659
Aktuellt bud:
3 400 kr
Utropspris: 8 000 kr
2d, 19h, 9m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
LP-skivor
nr. 745658
Aktuellt bud:
700 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 19h, 7m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Jakttrofé, Waterbuck, bogmonterad, 2000-tal, H=140 horn L=60
nr. 745657
Aktuellt bud:
1 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
2d, 19h, 5m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Armbandsur och fickur, bland annat Timex, Gul
nr. 745656
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 19h, 3m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Jakttrofé, Nyala eastern cape, bogmonterad, 2000-tal, H=76 horn L=55
nr. 745655
Aktuellt bud:
500 kr
Utropspris: 5 000 kr
2d, 19h, 1m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matta, handknuten, 292 X 200 cm
nr. 745654
Aktuellt bud:
550 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 18h, 59m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Jakttrofé, Blesbuck, bogmonterad, 2000-tal, H=80
nr. 745653
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 18h, 57m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa, 1900-talets mitt, stomme i mässing, behängd med prismor, diameter 25 cm
nr. 745651
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 18h, 55m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Jakttrofé, Gnu Black wild beast, bogmonterad, 2000-tal, H=85
nr. 745649
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 18h, 53m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Jakttrofé, Gray Duiker, bogmonterad, H=44
nr. 745648
Aktuellt bud:
200 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 18h, 51m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Jakttrofé, Common Reedback, bogmonterad 2000-tal, H=90
nr. 745646
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 18h, 49m, 17s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
15
16
17
18
19
...
24
1
...
17
...
24