Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Längst tid kvar
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Malmö
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Sideboard med bokhylla, Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner, ek, 1960-tal, 184 X 36 X 135 cm
nr. 746478
Aktuellt bud:
950 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 12h, 19m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sideboard med bokhylla, Börge Mogensen, Karl Andersson & Söner, ek, 1960-tal, 184 X 36 X 135 cm
nr. 746477
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 12h, 17m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byrå med skrivklaff, 1800-tal, ådringsmålad, 97 X 49 X 104 cm
nr. 746476
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 12h, 15m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Herrcykel, Crescent, 28-tum, 5-växlar
nr. 746475
Aktuellt bud:
200 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 12h, 13m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Gungstol, 1900-talets mitt, fast stoppad klädsel, bredd 65 cm
nr. 746474
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 12h, 11m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kistor 3 st. 1900-talets början, längd 86 cm och mindre
nr. 746473
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 12h, 9m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Armbandsur, Ikepod Hemipode Chronometer, design Marc Newson, nr: 934/9999, automatic, stål, safirglas, datum, 24-timmarsvisning, integrerad originallänk, diameter 44 mm, originalask
nr. 746471
Aktuellt bud:
9 200 kr
Utropspris: 8 000 kr
1d, 12h, 7m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skedar + saltkar, silver, vikt 143 gram
nr. 746457
Aktuellt bud:
750 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 12h, 5m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kaffeskedar 11 st, silver, vikt 144 gram
nr. 746451
Aktuellt bud:
750 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 12h, 3m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Silverskedar 12 + 6 st, GAB, vikt 195 gram
nr. 746450
Aktuellt bud:
950 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 12h, 1m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar, 2+2, 1900-talets mitt, B=56
nr. 746448
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 59m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bestickservis, nysilver
nr. 746446
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 57m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skålar med lock, vas, ljuslykta mm, slipad dekor, höjd 22 cm och lägre
nr. 746444
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 55m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vaser, slipad dekor, höjd 22 cm och lägre
nr. 746443
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 53m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Lars Grönfeldt, blandteknik på duk, 80 X 59 cm
nr. 746442
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 51m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sänglampor ett par, Knud Christensen, Elit, 1960-tal, diameter 19 cm
nr. 746441
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 49m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa, teak och glas, 1950/60-tal, längd 43 cm
nr. 746439
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 47m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa, 1900-talets andra hälft, glas och mässing. längd 68 cm
nr. 746437
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 11h, 45m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Motionscykel
nr. 746436
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 43m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Servisdelar Rosenthal, Tyskland, porslin, förgylld dekor
nr. 746435
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 11h, 41m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matta, Röllakan, signerad BS, 180 X 138 cm
nr. 746433
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 11h, 39m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bordslampor ett pat Le Dauphin, Frankrike, höjd 36 cm
nr. 746432
Aktuellt bud:
650 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 11h, 37m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Bordslampor ett pat Le Dauphin, Frankrike, höjd 36 cm
nr. 746431
Aktuellt bud:
550 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 11h, 35m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa, behängd med prismor, 1900-talets andra hälft, diameter 47 cm
nr. 746430
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 33m, 44s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
16
17
18
19
20
21
22
23
1
...
19
...
23