Utropspris
Utropspris
Bordslampa, 1900-talets första hälft, höjd 45 cm
nr. 747043
500 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 5h, 28m, 32s
Drinkvagn, 1900-talets slut, H=72 L=81
nr. 747071
300 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 5h, 32m, 32s
Paraplyställ, gjutjärn, 1900-talets senare hälft, H=70
nr. 747072
500 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 5h, 34m, 32s
Öronlappsfåtölj, 1900-talets andra hälft, bredd 80 cm
nr. 747097
50 kr
Utropspris: 800 kr
6h, 31m, 32s
nr. 747100
250 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 5h, 58m, 32s
Byrå, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=87 B=95
nr. 747128
0 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 6h, 0m, 32s
nr. 747165
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 4h, 18m, 32s
Snurrfåtölj, 1970-tal, skinn
nr. 747166
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 4h, 20m, 32s
Skåp på hjul, furu, 1900-talets senare hälft, H=190 B=101
nr. 747209
800 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 6h, 21m, 32s
Bordslampor, 4 st, glaskupor, 2000-tal, H=40
nr. 747237
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 4h, 54m, 32s
Förstärkare, Cambridge Audio A 500, B=43
nr. 747244
100 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 4h, 58m, 32s
Kristallkrona, 1900-talets senare hälft, H=58
nr. 747266
150 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 5h, 6m, 32s
Ljusstakar, ett par, Gusum nr 22, mässing, 1900-talets tidigare hälft, H=17,5
nr. 747279
250 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 5h, 10m, 32s
Skrivbord och stol, 1900-talets slut, 136 X 64 X 77 cm
nr. 747335
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 4h, 25m, 32s
Hyllor 4 st, 90 X 40 X 80 cm och mindre
nr. 747390
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 4h, 29m, 32s
Spegel, 1800-tal, mahogny, 190 X 84 cm
nr. 747398
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 6h, 10m, 32s
Kökssoffa, 1800-tal, längd 152 cm
nr. 747404
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 4h, 37m, 32s
Gallerimatta, handknuten, Iran, 242 X 82 cm
nr. 747415
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 6h, 20m, 32s
Serveringsvagn, Ikea, "Trendig 2013", björk, längd 117 cm
nr. 747422
300 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 4h, 41m, 32s
Arkitekthurts, 1900-talets andra hälft, 110 X 77 X 60 cm
nr. 747453
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 6h, 30m, 32s
Vägglampor ett par, försilvrad brons,18/1900-tal höjd 50 cm
nr. 747459
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 6h, 36m, 32s
Snurrfåtöljer ett par, skinn, 1900-talets slut, bredd 78 cm
nr. 747568
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 6h, 19m, 32s
Nothylla, 1900-talets början, betsat trä och mässing, 94 X 48 X 30 cm
nr. 746208
250 kr
Utropspris: 600 kr
4h, 34m, 32s
Örhängen, armband, halsband med hänge mm, delvis silver, bland annat Flora Danica
nr. 746228
600 kr
Utropspris: 600 kr
4h, 38m, 32s
23
23