Utropspris
Utropspris
Kontorsstol, Dan Form, skinn, B=57
nr. 748579
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 5h, 16m, 23s
nr. 748616
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 5h, 22m, 23s
Utställningsaffisch, Joan Miró, 1979, Fondation Maeght, 84 X 49 cm
nr. 748646
250 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 5h, 46m, 23s
Herrcykel, Biltema, 28-tum
nr. 748751
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 6h, 16m, 23s
Dagbädd, 1900-talets första hälft, 175 X 65 X 66 cm
nr. 748779
300 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 6h, 40m, 23s
Sekretär, 1900-talets senare hälft, H=104 B=110
nr. 748786
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 4h, 46m, 23s
Stolar, 6 st, konstskinn, 2000-tal
nr. 748874
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 5h, 52m, 23s
Stig Lindberg, fat, Gustavsberg, stengods, brun glasyr, signerad Stig L Gustavsbergs studio, D=40
nr. 748886
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 6h, 10m, 23s
nr. 748914
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 6h, 38m, 23s
Gruvlyktor 3 st, mässing, 1900-talets andra hälft, höjd
nr. 748927
200 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 7h, 4m, 23s
Böcker, Nordens Flora + lösa blad 24 X 16 cm
nr. 748928
125 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 7h, 6m, 23s
Flöten + tråg, längd 79 cm och mindre
nr. 747652
600 kr
Utropspris: 600 kr
4h, 58m, 23s
nr. 747771
75 kr
Utropspris: 600 kr
5h, 58m, 23s
Stig Wernheden, olja på duk, 82 X 58 cm
nr. 747775
600 kr
Utropspris: 600 kr
6h, 4m, 23s
Klappstolar 7 st + bord 1 st, Ikea
nr. 747785
200 kr
Utropspris: 600 kr
6h, 24m, 23s
Janeric Johansson, litografi, 84/195, 38 X 30 cm
nr. 747786
200 kr
Utropspris: 600 kr
6h, 26m, 23s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad W.F 1933. 68x49
nr. 747803
175 kr
Utropspris: 600 kr
6h, 36m, 23s
Förstärkare och Högtalare 2 st, Bang & Olufsen,
nr. 747833
550 kr
Utropspris: 600 kr
7h, 8m, 23s
Systemkamera, Konica FP-1, objektiv 3 st, stativ, blixt och väska
nr. 747852
125 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 4h, 46m, 23s
Staffli, dukar, rullbord, färger, penslar mm
nr. 747902
600 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 5h, 14m, 23s
Servisdelar, "Solaris", Tapio Wirkkala, Iittala, Finland,
nr. 747916
100 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 5h, 36m, 23s
Kaffeskedar 12 st, silver, vikt 125 gram
nr. 747925
500 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 5h, 42m, 23s
Ljusstakar 4 st, Englesson AB + bordständare, mässing och kromad metall, höjd 18,5 cm
nr. 747929
125 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 5h, 50m, 23s
Soffbord, 2 st, 2000-tal, H=53 D=95 cm
nr. 747934
50 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 6h, 0m, 23s
22
22