Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Högst bud
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Malmö
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Cykeldäck, 2 st, elmotor, mm
nr. 748113
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 6h, 56m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ljusstakar och kandelabrar, mässing, 1900-tal, höjd 48 cm och lägre
nr. 748131
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 7h, 10m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ljuskrona, 1900-talets slut, behängd med prismor, diameter 45 cm
nr. 748215
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 6h, 40m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Glasservisdelar, Lasse Åberg, höjd 21 cm och lägre
nr. 748219
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 6h, 48m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Klädställning, höj och sänkbar, kromad metall
nr. 748253
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 7h, 18m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Felix Recondo, blyertsteckning, 1979, 75 X 57 cm
nr. 748310
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 8h, 10m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Eldhundar ett par, gjutjärn, Frankrike, höjd 17 cm
nr. 748339
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 6h, 20m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Eldhundar ett par, gjutjärn, Frankrike, höjd 19 cm
nr. 748340
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 6h, 22m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Fönsterlampor ett par, "Istappen", Ateljé Engberg, Urshult, 1960-tal, glas och aluminium, höjd 37 cm, nya sladdar
nr. 748463
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 8h, 0m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Servisdelar Arabia, Arctica/Harlekin, 24 st
nr. 748501
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 400 kr
7h, 55m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Glasblock, Mats Jonasson Målerås och Renate Stock, Sea glasbruk, H=24 och mindre
nr. 748546
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 6h, 8m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ikon, 1900-tal, ritza i silver, 27 X 22 cm
nr. 748748
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 7h, 28m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vaser, ljusstakar, jordglob mm, höjd 30cm och lägre
nr. 748760
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 7h, 34m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Dalahästar 3 st, 1900-talets andra hälft, höjd 25 cm och lägre
nr. 748878
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 7h, 16m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Teservis "Matilda" Lisa Larson, Gustavsberg
nr. 748920
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 8h, 6m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Smycken och bijouterier, delvis silver
nr. 748924
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 8h, 14m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trädgårdssoffa, 1900/2000-tal,, gjutjärn, plast och trä, längd 125 cm,
nr. 747831
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 800 kr
8h, 20m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Golvlampor, Hemi, ett par, mässing, H=130 cm
nr. 747878
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 6h, 8m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vas och figur, bland annat Eva-Lena Martinsson, Skruf, höjd 33 cm och lägre
nr. 748033
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 8h, 22m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Koppargrytor, kaffepannor, koppar 18/1900-tal, diameter 39 cm och mindre
nr. 748071
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 6h, 18m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Båtmotor, Johnson 2 hk
nr. 748105
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 6h, 46m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Timo Horne, akvareller 5 st, 69 X 49 cm och mindre
nr. 748140
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 7h, 18m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hinkar 4 st, förzinkad plåt
nr. 748197
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 6h, 6m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Spegel, 1900-talets slut, 157 X 70 cm
nr. 748325
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 6h, 2m, 25s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
6
7
8
9
10
...
22
1
...
8
...
22