Utropspris
Utropspris
Kontorsstol, Stokke, höj och sänkbar, max höjd 83 cm
nr. 746405
100 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 10h, 8m, 34s
nr. 746408
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 3m, 34s
Spegel, 1900-talets mitt, 115 X 82 cm
nr. 746412
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 11m, 34s
nr. 746643
100 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 9h, 58m, 34s
Barnstolar 8 st, Pixner, stapelbara
nr. 746824
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 8h, 6m, 34s
Vitrinskåp, furu, 1990-tal, 186 X 112 X 36 cm
nr. 746885
75 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 8h, 14m, 34s
nr. 746886
50 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 8h, 16m, 34s
Matbord, furu, 1970-tal, 2 iläggsskivor, diameter 120 cm,
nr. 746931
75 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 9h, 58m, 34s
Hallbyrå, ek, 1970-tal, längd 110 cm
nr. 746937
250 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 10h, 2m, 34s
Öronlappsfåtölj, 1900-talets andra hälft, bredd 80 cm
nr. 747097
50 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 10h, 10m, 34s
Skåp på hjul, furu, 1900-talets senare hälft, H=190 B=101
nr. 747209
175 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 10h, 0m, 34s
Damcykel, Monark, 26 tum, 3-växlar, en nyckel
nr. 745267
550 kr
Utropspris: 600 kr
8h, 3m, 34s
Byrå, 1950-tal, mahogny, 97 X 44 X 66 cm
nr. 745270
200 kr
Utropspris: 600 kr
8h, 9m, 34s
Täckplåtar till takfönster, 2 st, Velux
nr. 745271
50 kr
Utropspris: 600 kr
8h, 11m, 34s
Brosch, Örhänge, brosch + 2 st clips, 2 st halsband, brosch med diorama, 18/1900-tal
nr. 745309
150 kr
Utropspris: 600 kr
8h, 57m, 34s
Vägglampor ett par, smide, 1900-tal, höjd 48 cm
nr. 745339
100 kr
Utropspris: 600 kr
9h, 23m, 34s
Herrcykel, Chaino Chainless, 28 tum, 3 växlar, kardandrift/kedjelös, två nycklar
nr. 745345
100 kr
Utropspris: 600 kr
9h, 29m, 34s
Byrå, 1800-tal, 100 X 51 X 108 cm
nr. 745428
50 kr
Utropspris: 600 kr
10h, 17m, 34s
Bijouterier mm
nr. 745464
500 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 8h, 7m, 34s
Örhängen ett par, guld, 18 K, vikt 1,2 gram
nr. 745468
600 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 8h, 9m, 34s
Glasservis "Karlberg" Elis Bergh, Kosta, fasettslipad dekor, 15-delar
nr. 745513
200 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 8h, 37m, 34s
Vas och brännvinsflaska, Erik Höglund, Boda, höjd 21 cm och lägre
nr. 745536
175 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 9h, 1m, 34s
Luftpistol, EM-GE, caliber 4,5 mm
nr. 745544
450 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 9h, 9m, 34s
Fiol, 1900-talets första hälft, längd 61 cm
nr. 745545
100 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 9h, 11m, 34s
24
24