Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Utropspris
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Malmö
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Piedestal + bordslampa, alabaster, 1900-talets andra hälft, total höjd 120 cm
nr. 746229
Aktuellt bud:
600 kr
Utropspris: 500 kr
10h, 51m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byrå med marmorskiva, 1900-talets andra hälft, 63 X 35 X 70 cm
nr. 746230
Aktuellt bud:
200 kr
Utropspris: 500 kr
10h, 53m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Gerhard Nordström. litografier 2 st, 48 X 38 cm och 53 X 43 cm
nr. 746232
Aktuellt bud:
300 kr
Utropspris: 500 kr
10h, 55m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Golvlampa, mässing, skärm John Derian, höjd 153 cm
nr. 746238
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 5m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Högtalare, Subzero SZPA-815, H=65
nr. 746241
Aktuellt bud:
150 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 11m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 102x84
nr. 746242
Aktuellt bud:
200 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 13m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Karmstolar ett par, rotting och bambu, 1900-talets andra hälft,
nr. 746253
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 19m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skeppsur, Schatz + barometer, diameter 18 cm och mindre, en nyckel
nr. 746275
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 57m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Alf Stridfeldt, litografier, 3 st, 30x40
nr. 746345
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 10h, 33m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pall, böjträ, fårskinn, 1900-talets senare hälft, H=48
nr. 746348
Aktuellt bud:
700 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 10h, 39m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kask, 18/1900-tal
nr. 746354
Aktuellt bud:
550 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 10h, 51m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Damcykel, 28 tum
nr. 746365
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 11m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Varuvagn, metall, H=90
nr. 746375
Aktuellt bud:
350 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 29m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Halsring med hänge silver HVEN
nr. 746376
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 31m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Varuvagn, H=80 L=90
nr. 746377
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 33m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Affisch, Gonks, 99 X 69 cm
nr. 746382
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 43m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar, 10 st, snarlika
nr. 746387
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 53m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Rullbord metall med träskiva, 1900-taleets mitt, senare skiva, 61 X 78 X 41 cm
nr. 746409
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 12h, 37m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hans Osvald Larsson, Olja på pannå. 60 X 50 cm
nr. 746413
Aktuellt bud:
350 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 12h, 45m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Blixt, Canon Speedlite 580 EX II
nr. 746418
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 12h, 55m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Anders Österlin, litografi, 4/70, 90 X 74 cm
nr. 746421
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 12h, 59m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Figuriner, ljusstakar mm, bland annat Lladro, Goebel och Royal Copenhagen
nr. 746427
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 10h, 39m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa, behängd med prismor, 1900-talets andra hälft, diameter 47 cm
nr. 746430
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 10h, 45m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Motionscykel
nr. 746436
Aktuellt bud:
250 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 10h, 55m, 27s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
9
10
11
12
13
...
23
1
...
11
...
23