Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Utropspris
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Malmö
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Högtalare, JBL, längd 46 cm
nr. 747019
Aktuellt bud:
850 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 18h, 55m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Smartwatch Samsung Galaxy watch 4
nr. 747020
Aktuellt bud:
300 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 18h, 57m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Keramikvask, 57 X 47 cm
nr. 747022
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 19h, 1m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Lampbord, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=56 D=50
nr. 747092
Aktuellt bud:
175 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 19h, 27m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Satsbord med glasskivor, 3 st, 1900-talets slut, H=56 L=52
nr. 747093
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 19h, 29m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Trädgårdsbord 2 st, 2000-tal, 70 X 70 X 73 cm
nr. 747141
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 19h, 47m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ytterfoder ett par "Waldemarsudde" Gustavsberg, diameter 17 cm
nr. 747149
Aktuellt bud:
350 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 20h, 3m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vinglas 10 + 2 st, höjd 19,5 cm
nr. 747150
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 20h, 5m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Soffbord med skinnklädd skiva, engelsk-stil, 1900-talets senare hälft, H=52 L=134 B=75
nr. 747162
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 20h, 23m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Byggradio, Milwaukee
nr. 747212
Aktuellt bud:
125 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 9m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pulsklocka, Silva, EX-PED PULSE
nr. 747220
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 19m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Damarmbandsur, Donna Karen
nr. 747221
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 21m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Glasservis, slipad dekor, höjd 16 cm och lägre
nr. 747223
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 25m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampor, 2 st, glaskupor, 2000-tal, H=60 och mindre
nr. 747240
Aktuellt bud:
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 35m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Karaffer, 1900-tal, H=31 och mindre
nr. 747280
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 51m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Glasservisdelar, Holmegaard "Almue Smoke"
nr. 747281
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 53m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kaffe/teservis, Royal Copenhagen
nr. 747284
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 18h, 57m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vägglampor, 2 par, bla Arteluce, B=37 och mindre
nr. 747292
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 19h, 3m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skriv-set + skrin, 1800-tal, Mahognyfanér, B=46 och mindre
nr. 747294
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 19h, 5m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vaser, karaff, flaskor, mm. Bla Holmegaard och blå karaff 1800-tal, H=24 och mindre
nr. 747295
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 19h, 7m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Korgar 2 st, 1900-talets första hälft, längd 82 cm och mindre
nr. 747336
Aktuellt bud:
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 19h, 17m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Brickor, laxbräda mm, längd 97 cm och mindre
nr. 747463
Aktuellt bud:
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 20h, 21m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Träfigurer, Erzgebirge, Tyskland, höjd 9 cm och lägre
nr. 747560
Aktuellt bud:
650 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 43m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Servisdelar "Midsommar" Rörstrand, 13-delar
nr. 747569
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 53m, 11s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
11
12
13
14
15
...
23
1
...
13
...
23