Utropspris
nr. 746481
4 100 kr
Utropspris: 8 000 kr
3d, 15h, 43m, 4s
nr. 746482
1 000 kr
Utropspris: 20 000 kr
3d, 15h, 45m, 4s
Herrbetjänt på hjul, 1900-talets andra hälft, höjd 105 cm
nr. 746483
75 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 15h, 47m, 4s
Sybord med speldosa + sängbord, höjd 58 cm och lägre
nr. 746488
75 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 15h, 49m, 4s
Spegel, 1960-tal, ek, 120 X 45 cm
nr. 746491
125 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 15h, 51m, 4s
TV, Samsung, 32-tum, fjärrkontroll
nr. 746497
100 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 15h, 53m, 4s
Fotpall, 1900-talets mitt, längd 55 cm
nr. 746501
550 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 15h, 55m, 4s
nr. 746507
650 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 15h, 57m, 4s
TV, LG, 49-tum, fjärrkontroll
nr. 746508
250 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 15h, 59m, 4s
nr. 746511
150 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 16h, 1m, 4s
nr. 746513
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 16h, 3m, 4s
Symaskin. Husqvarna Viking, Emerald 116
nr. 746514
550 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 16h, 5m, 4s
Stolar, 4 st, Italien, 1900-talets slut
nr. 746533
75 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 16h, 7m, 4s
Stolar, 8 st, 1900-tal, skinnklädsel
nr. 746545
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 16h, 11m, 4s
Taklampa med prismor, barockstil, H=60
nr. 746546
125 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 16h, 13m, 4s
Taklampa med prismor, 1900-talets tidigare hälft, H=73
nr. 746550
125 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 16h, 15m, 4s
Lampbord, 1800-tal, H=78 B=58
nr. 746553
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 16h, 17m, 4s
Skåp med marmorskiva, 1800-tal, H=74 B=60
nr. 746555
75 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 16h, 19m, 4s
Ölbackar, 2 st, H=36 och mindre
nr. 746559
450 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 16h, 21m, 4s
nr. 746561
350 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 16h, 23m, 4s
Klaffbord, mahogny, 1900-talets tidigare hälft, H=74 L=121
nr. 746562
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 16h, 25m, 4s
Skål, Erik Höglund, Boda Glasbruk, 1950-tal, diameter 21 cm
nr. 746585
250 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 16h, 27m, 4s
Syskrin, 1950-tal, höjd 50 cm
nr. 746589
400 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 16h, 29m, 4s
Golvlampa, Ateljé Lyktan, trä och krom
nr. 746592
100 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 16h, 31m, 4s
14
15
24
24