Internetauktioner varje dag, året runt! Sikö Auktioner är ett
etablerat auktionshus med bas i Skåne som förmedlar auktioner för både privatpersoner och företag. Här kan du hitta föremål för såväl finrum som verkstad. Hjärtligt välkommen!
Köp
Sälj
Dödsbo
Logga in
Bli kund
Sök
Välj kategori
Meny
Alla auktioner
Allmoge
Belysning
Böcker, Musik & Film
Cyklar & Motorfordon
Glas
Guld & Smycken
Hemelektronik & Hushåll
Klockor & Ur
Kläder & Accessoarer
Konst
Kuriosa
Leksaker & Hobby
Mattor & Textil
Möbler & Speglar
Nautica
Porslin & Keramik
Samlarföremål
Silver & Metaller
Vapen & Militaria
Verktyg & Bygg
Övrigt
Om oss
Adresser och öppettider
Dödsbon & Hela hem
Transport
Köp
Sälj
Bli kund
Dansk
Sök
Användarvillkor & prislista
Aktuellt
Lediga tjänster
Hjälp
Alla auktioner
Högst bud
Kortast tid kvar
Längst tid kvar
Senast publicerade
Utropspris
Högst bud
Malmö
Alla städer
Kristianstad
Malmö
Karlskrona
Skeppsur, Schatz + barometer, diameter 18 cm och mindre, en nyckel
nr. 746275
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 500 kr
6h, 10m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skålar mm, bland annat Kosta Boda, Orrefors, diameter 25 cm och mindre
nr. 746312
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 28m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Figuriner, vaser, ljusstake, höjd 27 cm och lägre
nr. 746322
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 36m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Kameror, stativ mm, bland annat Baldax, Kodak
nr. 746336
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 600 kr
7h, 0m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ingegerd Silow, 2 st Väggbonad/matta, röllakan 55x85 och 80x160
nr. 746353
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 5h, 2m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Stolar, 6 st, Fritzsons, stapelbara
nr. 746383
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 5h, 58m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Tidningsbord och lampbord, rotting, H=50
nr. 746391
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 6h, 14m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Pallar 2 st, böjträ, 1900-talets andra hälft, höjd 58 cm
nr. 746401
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 6h, 34m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sängbord/ sidobord ett par, Thomas Jelinek, "Strajk", IKEA, 1970-tal. höjd 57 cm
nr. 746408
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 6h, 48m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Anders Österlin, litografi, 4/70, 90 X 74 cm
nr. 746421
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 7h, 12m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa, behängd med prismor, 1900-talets andra hälft, diameter 47 cm
nr. 746430
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 4h, 58m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Sänglampor ett par, Knud Christensen, Elit, 1960-tal, diameter 19 cm
nr. 746441
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 5h, 14m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
TV, Samsung, 32-tum, fjärrkontroll
nr. 746497
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 5h, 58m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Golvlampa, Ateljé Lyktan, trä och krom
nr. 746592
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 6h, 36m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ljusstakar och oljelampor, bland annat Höganäs, höjd 16 cm och lägre
nr. 746629
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 7h, 8m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Servisdelar, bland annat "Pyret" Gustavsberg, höjd 27 cm och lägre
nr. 746687
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 5h, 50m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Matta, röllakan, 230 X 170 cm
nr. 746710
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 6h, 10m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Herrbetjänt, 1900-talets andra hälft, bok, bredd 57 cm
nr. 746754
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 6h, 56m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Skrivbordsstol, Höganäs Officeline, ställbar
nr. 746816
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 4h, 44m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Taklampa, behängd med prismor, 1900-talets slut, diameter 25 cm
nr. 746850
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 4h, 58m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Vas, Japan, 1900-tal, patinerad brons, höjd 18 cm
nr. 746923
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 6h, 36m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Hatthylla, 1950-tal, längd 120 cm
nr. 746934
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 6h, 48m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Ljusstakar ett par, mässing, 1900-talets andra hälft, höjd 13 cm
nr. 746986
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 4h, 42m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
Väggur, Jugend, 1900-talets början, ek, höjd 78 cm
nr. 746991
Aktuellt bud:
100 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 4h, 50m, 10s
Spara
Lägg bud
Lägg bud
1
...
11
12
13
14
15
...
23
1
...
13
...
23