Utropspris
Utropspris
Bordslampor, vägglampor, 1900-tal, höjd 58 cm och lägre
nr. 741834
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 9h, 28m, 49s
Armbandsur Jaques Richal, quartz, stål, diameter 32 mm, box
nr. 741844
400 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 9h, 40m, 49s
Spegel, 2000-tal, diameter 120 cm
nr. 741845
100 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 9h, 42m, 49s
Gavlar till trädgårdssoffa, gjutjärn, 1900-talets slut
nr. 741857
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 9h, 54m, 49s
Stringhylla, 1950-tal, teak, bredd 80 cm
nr. 741889
650 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 10h, 20m, 49s
Spegel, 1900-tal, 81 X 94 cm
nr. 741931
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 10h, 58m, 49s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 64 X 46 cm
nr. 741963
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 7h, 50m, 49s
LP-skivor
nr. 741975
450 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 8h, 0m, 49s
LP-skivor
nr. 741976
100 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 8h, 2m, 49s
Förstärkare Denon, fjärrkontroll
nr. 742012
150 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 8h, 50m, 49s
Ljusstake, Sune Bäckström, 1930/40-tal, brons, höjd 16,5 cm
nr. 742023
100 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 9h, 0m, 49s
Böcker och ljudböcker, Andra världskrigen
nr. 742027
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 9h, 4m, 49s
Motionscykel, Spartacus
nr. 742035
100 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 9h, 10m, 49s
Fåtöljer 2 st, 2000-tal, bredd 59 cm
nr. 742037
75 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 9h, 12m, 49s
Tröja Versace, storlek 5
nr. 742070
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 9h, 36m, 49s
Dragspel, Hagström Granesso, väska
nr. 742073
125 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 9h, 40m, 49s
Klädhängare, metall och trä, 2000-tal H=180 B=84
nr. 742080
175 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 7h, 46m, 49s
Remmare, 10 + 1, 1900-tal, höjd 20 cm
nr. 742082
200 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 7h, 50m, 49s
Armband, Halsband Brosch, delvis silver, bland annat Seppo Tamminen, Finland
nr. 742098
175 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 8h, 2m, 49s
Ljuslyktor 7 st "Kiwi" Iittala + askfat 2 st Erik Höglund Boda
nr. 742112
250 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 8h, 16m, 49s
Olympen Foto Print, 2000-tal "Blue Oyster Cult 1975" 29 X 41 cm
nr. 742118
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 8h, 28m, 49s
Olympen Foto Print, 2000-tal "Status Que 1978" 41 X 29 cm
nr. 742119
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 8h, 30m, 49s
Olympen Foto Print, 2000-tal "Black Sabbath 1977" 29 X 29 cm
nr. 742120
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 8h, 32m, 49s
Karmstolar ett par, 1900-talets första hälft, mahogny
nr. 742139
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 8h, 56m, 49s
14
22
22