Utropspris
Utropspris
Herrcykel, 28 tum, ny i förpackning
nr. 741588
1 400 kr
Utropspris: 1 500 kr
7h, 14m, 6s
nr. 741590
1 100 kr
Utropspris: 1 500 kr
7h, 16m, 6s
Herrcykel, 28 tum
nr. 741591
1 500 kr
Utropspris: 1 500 kr
7h, 18m, 6s
Herrcykel, 28 tum
nr. 741593
1 600 kr
Utropspris: 1 500 kr
7h, 22m, 6s
nr. 741595
1 200 kr
Utropspris: 1 500 kr
7h, 26m, 6s
nr. 741599
1 100 kr
Utropspris: 1 500 kr
7h, 32m, 6s
Herrcykel, 28 tum, obegagnad
nr. 741600
1 700 kr
Utropspris: 1 500 kr
7h, 34m, 6s
Matta, Kelim patchwork, 2000-tal, 208 X 272 cm
nr. 741628
2 200 kr
Utropspris: 1 500 kr
8h, 6m, 6s
Skinnsoffa, Norell, 1900-talets senare hälft, L=215
nr. 741679
300 kr
Utropspris: 1 500 kr
8h, 14m, 6s
Trädgårdsstolar 6 st, 1900-talets andra hälft
nr. 741868
1 700 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 7h, 36m, 6s
Sminkbord, 1960-tal, ek, 113 X 36 X 126 cm
nr. 741888
1 900 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 7h, 50m, 6s
Silverskedar, 2 + 2 + 1 st,1800-tal, bland annat Johan Högstedt, Kalmar, 1808, längd 23 cm och mindre, total vikt 252 gram
nr. 741910
1 000 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 8h, 12m, 6s
Byrå, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft, 97 X 50 X 77 cm
nr. 741935
125 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 8h, 36m, 6s
Guldring med svart sten, 14 K, diameter 17 mm, vikt 3,6 gram
nr. 742006
900 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 6h, 14m, 6s
Matta, Norrbottens Hemslöjdsförening, signerad GN och Li, vävd, 295 X 198 cm
nr. 742048
1 300 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 6h, 52m, 6s
Bestickservis "Twist" Gense, rostfritt stål, 60-delar
nr. 742110
550 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 5h, 46m, 6s
Spegelbyrå, Nyrenässans, 1800-tal, 230 X 108 X 61 cm
nr. 742132
1 400 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 6h, 24m, 6s
Förstärkare, Marantz PM 710
nr. 742148
650 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 6h, 44m, 6s
Soffa, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft, längd 135 cm
nr. 742152
350 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 6h, 52m, 6s
Stolar 6 st, Gustaviansk-stil, 1900-talets mitt
nr. 742156
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 6h, 56m, 6s
Soffbord, sten, 1980-tal, 139 X 79 X 52 cm
nr. 742159
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 7h, 2m, 6s
Ljusstakar ett par, Eric Löfman. MGAB Uppsala, 1976, höjd 17 cm, fyllda, total vikt 413 gram
nr. 742195
175 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 7h, 24m, 6s
Skål, "Slipgraal" Edward Hald, Orrefors, signerad, diameter21,5 cm
nr. 742196
950 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 7h, 26m, 6s
Bordslampa, 1940/50-tal, troligtvis Asea, mässing och vitlackerad metall, höjd 63 cm inklusive skärm
nr. 742214
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 7h, 40m, 6s
22
22