Utropspris
Partavlor monogramsignerade akvarell 34 X 49
nr. 746975
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 2h, 15m, 35s
Ljusstakar 2 par, mässing och nysilver, 1900-tal, höjd 23 cm och lägre
nr. 746977
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 4h, 15m, 35s
Mattor 2 st, handknutna, 141 X 65 cm och mindre
nr. 746994
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 11m, 35s
Ryamatta, Tunisien, 217 X 152 cm
nr. 746995
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 2h, 13m, 35s
Oidentifierad konstnär, träsnitt 8/60, 29x31, signerad "T. Hallqvist"
nr. 747015
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 2h, 20m, 35s
Taklampa, Belid, diameter 40 cm
nr. 747023
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 3h, 3m, 35s
Lådor, vas m.m. olika material, H = 44 om indre
nr. 747024
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 2h, 22m, 35s
Barbro Petersson olja på duk 60 X 34
nr. 747059
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 2h, 54m, 35s
Matservisdelar, Åhlens
nr. 747060
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 2h, 55m, 35s
Barbro Petersson olja på pannå 69 X 49
nr. 747062
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 2h, 57m, 35s
Barbro Petersson akvarell 39 X 29
nr. 747063
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 2h, 58m, 35s
Barbro Petersson 2 st akvareller 21 X 18
nr. 747065
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 3h, 0m, 35s
Bord på hjul, metall, H=52 L=82
nr. 747084
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 3h, 19m, 35s
Krus, skål m.m. bl.a. Pyro
nr. 747095
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 2h, 29m, 35s
nr. 747099
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 3h, 35m, 35s
Taklampor/delar 3st
nr. 747101
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 2h, 30m, 35s
Plånböcker, pall mm
nr. 747115
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 2h, 44m, 35s
Symaskin Singer, äldre
nr. 747116
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 2h, 45m, 35s
Tryck 2 st 59 X 49
nr. 747121
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 2h, 50m, 35s
Tavlor 4 st 52 X 36 och mindre
nr. 747124
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 2h, 52m, 35s
Byrå, engelsk-stil, 1900-talets slut, H=87 B=95
nr. 747128
0 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 3h, 39m, 35s
Trådrullehållare 2st gjutjärn B=48 & mindre + kappsäck
nr. 747132
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 2h, 59m, 35s
Skåp, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, 174 X 120 X 45 cm, 4-nycklar
nr. 747135
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 3h, 43m, 35s
Belysning ett parti
nr. 747136
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 3h, 1m, 35s
44
45
46
47
48
52
46
52