Utropspris
Träkar, hugget ur stock, 1800-tal, L = 74
nr. 747544
75 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 13h, 26m, 38s
Santos Chavez träsnitt 35 / 60 54 x 44
nr. 747543
150 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 13h, 25m, 38s
Supkoppar 4 st, silver Lars Råström, C. G. Råström, höjd 4,5 cm, vikt 236 gram, etui
nr. 747518
450 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 13h, 24m, 38s
Patrick Jannin litografi 50/60 81 X 74
nr. 747540
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 13h, 24m, 38s
Nissan Engel litografi 24/75 49 X 64
nr. 747538
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 13h, 23m, 38s
nr. 747514
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 13h, 22m, 38s
Otydligt signerad litografi 32 X 46
nr. 747537
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 13h, 22m, 38s
Thommas Hamann litografi 5/60 29 X 79
nr. 747536
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 13h, 21m, 38s
nr. 747511
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 13h, 20m, 38s
Johannes Olsson blandteknik osignerad 61 X 85
nr. 747535
50 kr
Utropspris: 6 000 kr
6d, 13h, 20m, 38s
Maria Ronnehed blandteknik 100 X 70
nr. 747534
0 kr
Utropspris: 4 000 kr
6d, 13h, 19m, 38s
nr. 747505
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 13h, 18m, 38s
Ulf Oslund litografi 77/170 42 X 43
nr. 747533
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 13h, 18m, 38s
Bo Larsson litografi 31/190 47 X 64
nr. 747530
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 13h, 17m, 38s
Kassaskåp, Diplomat, 2-nycklar, 64 X 50 X 53 cm
nr. 747498
50 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 13h, 16m, 38s
Brittmarie Sundström litografi 69/190 58 X 76
nr. 747527
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 13h, 16m, 38s
Anders Wallin 2002 akvarell 76 X 105, rammått 91 X 119
nr. 747524
75 kr
Utropspris: 6 000 kr
6d, 13h, 15m, 38s
Väggljusstakar ett par, mässing, 1900-talets första hälft, höjd 35 cm
nr. 747490
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 13h, 14m, 38s
Ring guld 18k med sten D=17½ tot V=1,2g
nr. 747522
200 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 13h, 14m, 38s
Ring guld 18k med stenar D=17½ tot V=2,1g
nr. 747520
550 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 13h, 13m, 38s
Silverpokal, 1901, höjd 8 cm, vikt 50 gram
nr. 747485
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 13h, 12m, 38s
Ring guld 18k med sten D=17½ tot V=1,0g
nr. 747519
100 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 13h, 12m, 38s
Servisdelar, ljuslykta mm bla Orrefors
nr. 747517
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 13h, 11m, 38s
nr. 747484
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 13h, 10m, 38s
52
52