Utropspris
Utropspris
Stolar, 8 st, 1900-tal, skinnklädsel
nr. 746545
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
16h, 59m, 35s
Taklampa med prismor, 1900-talets tidigare hälft, H=73
nr. 746550
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
17h, 3m, 35s
Silvermynt, , Sverige, 18 och 1900-tal, vikt 497 gram
nr. 746624
1 400 kr
Utropspris: 1 500 kr
17h, 41m, 35s
Silvermynt, Sverige, 18 och 1900-tal, vikt 488 gram
nr. 746625
1 700 kr
Utropspris: 1 500 kr
17h, 43m, 35s
Fred Hultén, olja på duk, 99 X 58 cm
nr. 746644
400 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 15h, 47m, 35s
Högtalare 5 st, Sonos, Wireless
nr. 746658
4 600 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 16h, 13m, 35s
Hallmöbel, "Petita", Jörgen Maahr / Otto Nielsen, IKEA, ek, 1960-tal, längd 100 cm
nr. 746726
600 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 17h, 5m, 35s
Damcykel, Titan, 7-växlar, 28-tum
nr. 746736
700 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 17h, 25m, 35s
Skrivbordsstol, Höganäs Officeline, ställbar
nr. 746816
400 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 15h, 27m, 35s
LP-skivor
nr. 746930
2 100 kr
Utropspris: 1 500 kr
16h, 54m, 35s
Tamburmajor, 1900-talets slut, mässing och sten, H=184
nr. 747079
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 16h, 45m, 35s
nr. 747135
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 17h, 11m, 35s
Matbord + 6 stolar, Gustaviansk-stil, 1900-talets andra hälft, bordet 140 X 100 X 74 cm + 2 iläggsskivor
nr. 747142
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 17h, 17m, 35s
nr. 747163
75 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 17h, 53m, 35s
Hembioutrustning, m. receiver och DVD, 3 satelliter, center + sub
nr. 747187
250 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 16h, 55m, 35s
Brosch, guld 18 K, tot L = 50 mm, tot V = 3,6 g
nr. 747206
850 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 17h, 14m, 35s
Arkivskåp, 9 st, plåt, 41 x 63, H = 132
nr. 747214
450 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 17h, 16m, 35s
Ljusstakar, ett par, silver, H = 18, fyllda, tot V = 400 g
nr. 747239
800 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 15h, 28m, 35s
Samlarbilar, Volvo Collection, Atlas Editions, m. displayhyllor, 2 lådor
nr. 747254
1 200 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 15h, 40m, 35s
Ringar guld 18k med briljanter 2 st d=16o17 v=2,4 g
nr. 747283
1 200 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 16h, 1m, 35s
Vitrinskåp Gustaviansk stil med belysning 88 X 38 H=153
nr. 747333
350 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 16h, 38m, 35s
Gräsklippare Klippo
nr. 747384
1 700 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 17h, 17m, 35s
nr. 747403
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 15h, 42m, 35s
Fåtöljer ett par teak textil 2000-tal
nr. 747469
700 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 16h, 11m, 35s
52
52