Utropspris
nr. 746130
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 6h, 37m, 50s
nr. 746131
75 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 6h, 39m, 50s
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746156
175 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 40m, 50s
Skolplansch äldre 100 X 70
nr. 746158
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 42m, 50s
Lars Sjögren, blandteknik på papper, 46 X 30 cm
nr. 746134
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 6h, 43m, 50s
Kristina Jöred, olja på duk, 46 X 36 cm
nr. 746137
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 6h, 45m, 50s
Oidentifierad konstnär, offsettryck 32x20
nr. 746169
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 47m, 50s
Lars Sjögren, litografi 118/230, 40 X 30 cm
nr. 746140
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 49m, 50s
Valentina Oksala, offsettryck, dagmått 20x28
nr. 746171
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 49m, 50s
Picasso numrerad utställningsaffisch 75 X 48
nr. 746175
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 6h, 50m, 50s
Kjell Lönnå litografi 47 X 32
nr. 746178
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 51m, 50s
Victor Kulle -52 litografi 2/10 46 X 32
nr. 746181
150 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 52m, 50s
Axel Perzon -60 olja på pannå 48 X 60
nr. 746183
0 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 6h, 53m, 50s
Gerhard Karlmark litografi 310/400 39 X 54
nr. 746187
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 54m, 50s
Eric Wahlgren olja på duk 43 X 62
nr. 746191
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 55m, 50s
Åke Holm träsnitt + Gunnel Frieberg litografi 4/25, rammått 57 X 45 och mindre
nr. 746193
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 56m, 50s
Kungatavlor 2 st, rammått 52 X 44 och mindre
nr. 746199
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 6h, 57m, 50s
Životin Nikolic (född 1953) olja på duk, 1991, 40 X 30 cm
nr. 746150
250 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 7h, 1m, 50s
Gustaf Skoglund (1923-2003) blandteknik på papper, 1964, 40 X 31 cm
nr. 746155
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 7h, 7m, 50s
Philip von Schantz (1928-1998) etsning, 193/310, 30 X 24 cm
nr. 746160
300 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 7h, 11m, 50s
Stellan Mörner, litografi 12/75, 35 X 31 cm
nr. 746167
1 200 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 7h, 17m, 50s
nr. 746173
50 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 7h, 23m, 50s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 2 st, 100x70
nr. 744669
0 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 7h, 36m, 50s
nr. 746185
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 7h, 37m, 50s