Utropspris
Utropspris
Martin Emond, kolteckning, 55 X 33 cm
nr. 742751
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 5h, 12m, 48s
Jörgen Fogelquist, litografi, 697/750, 53 X 43 cm
nr. 742753
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 5h, 14m, 48s
Oidentifierad konstnär, akvarell, 16 x 21, otydligt signerad
nr. 742796
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 5h, 8m, 48s
Kerstin Rågmark, emalj, 11 x 15
nr. 742798
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 5h, 9m, 48s
Ikon, möjligen silver + nysilverbägare
nr. 742799
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 5h, 10m, 48s
Anemonkalle, 1950, olja på pannå, 37 x 46
nr. 742800
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 5h, 11m, 48s
Roy Lindqvist, litografi, 219/50053 X 43 cm
nr. 742881
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 6h, 56m, 48s
Anders Wallin, litografi, 12/150, 35 X 28 cm
nr. 742882
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 6h, 58m, 48s
Calle Johansson olja på pannå 29 X 39
nr. 742894
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 6h, 0m, 48s