Utropspris
Utropspris
Åke Arenhill, offsettryck, ca 320 x 120, "Lustgården", Skandinavisk Press AB
nr. 745251
300 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 3m, 28s
Osignerad olja på pannå 18-1900-tal Spanien 32 X 21
nr. 745323
175 kr
Utropspris: 500 kr
11h, 26m, 28s
Patrick Jannin, litografi 17/60, rammått = 58x54
nr. 745412
250 kr
Utropspris: 500 kr
12h, 28m, 28s
Åke Ahlberg, litografi 125/195, 47x34
nr. 745424
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 11h, 5m, 28s
Staffli H= 154
nr. 745557
150 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 12h, 29m, 28s
Arvid Nilsson, olja på duk 32x40
nr. 745610
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 12h, 57m, 28s
Gotthard Sandberg, olja på duk, 65 X 57 cm
nr. 745643
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 11h, 15m, 28s
Marianne Erlandsson, etsning 166/300, 40x40
nr. 745703
200 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 11h, 36m, 28s
Ulf Eriksson, akvatintetsning 13,5x17,5
nr. 745704
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 11h, 37m, 28s
Bengt Böckman, litografi 25/100 40x38
nr. 745724
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 11h, 52m, 28s
Tord LC Persson, blandteknik 37x45
nr. 745725
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 11h, 53m, 28s
Görel Andersdotter-Lill, litografi 276/1200, 36x44
nr. 745727
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 11h, 54m, 28s
Sten Sture Sandgren, olja på pannå 45x64
nr. 745740
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 1m, 28s
Thomas Hamann, litografi/collage 51/90, 58x77
nr. 745741
200 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 2m, 28s
Reidar Fritzvold, litografi 167/265, 46x62
nr. 745745
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 6m, 28s
Karl Höglund, färglitografi EA, 52x41
nr. 745758
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 13m, 28s
Per Svensson, etsning 5/75, 69x19,5
nr. 745768
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 20m, 28s
Thomas Hamann, litografi/collage 29/90, 28x80
nr. 745773
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 23m, 28s
Utställningsaffisch Andy Warhol, rammått = 85x60
nr. 745852
150 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 58m, 28s
Anders Österlin litografi 204/275 77 X 61
nr. 745979
350 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 12h, 21m, 28s
Jan Liljeqvist olja på pannå + olja på duk 43 X 51 och mindre
nr. 746052
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 11h, 15m, 28s
Lars Sjögren, blandteknik på papper, 46 X 30 cm
nr. 746134
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 12h, 25m, 28s
nr. 746185
75 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 13h, 19m, 28s
nr. 746186
100 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 13h, 21m, 28s