Utropspris
Utropspris
Anders Wallin 2002 akvarell 76 X 105, rammått 91 X 119
nr. 747524
75 kr
Utropspris: 6 000 kr
6d, 12h, 53m, 48s
Johannes Olsson blandteknik osignerad 61 X 85
nr. 747535
50 kr
Utropspris: 6 000 kr
6d, 12h, 58m, 48s
Maria Ronnehed blandteknik 100 X 70
nr. 747534
0 kr
Utropspris: 4 000 kr
6d, 12h, 57m, 48s
Lars Norman inglasad plansch IKEA 1972 44,5 X 122
nr. 746940
2 900 kr
Utropspris: 3 000 kr
1d, 14h, 16m, 48s
Ulrica Hydman Vallien, bemålat träsnitt 42/100, 57x76
nr. 747472
350 kr
Utropspris: 3 000 kr
5d, 13h, 33m, 48s
Otydligt signerad olja på duk 1800-tal 29 X 23
nr. 747447
75 kr
Utropspris: 2 000 kr
5d, 13h, 20m, 48s
nr. 747679
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 14h, 0m, 48s
Patrick Jannin litografi 50/60 81 X 74
nr. 747540
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 13h, 2m, 48s
Ulf Lundell, tryck/print, signerat, 83 x 60
nr. 747194
450 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 21m, 48s
Ingo Schütte, litografi, 36/200, 99 X 69 cm
nr. 747235
175 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 12h, 45m, 48s
Santos Chavez träsnitt 35 / 60 54 x 44
nr. 747543
150 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 13h, 3m, 48s
Religiös tavla 18-1900-tal 66 X 57
nr. 746946
200 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 14h, 21m, 48s
Fred Hultén olja på duk-57 30 X 48
nr. 747323
350 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 13h, 51m, 48s
Brittmarie Sundström litografi 69/190 58 X 76
nr. 747527
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 12h, 54m, 48s
Bo Larsson litografi 31/190 47 X 64
nr. 747530
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 12h, 55m, 48s
Thommas Hamann litografi 5/60 29 X 79
nr. 747536
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 12h, 59m, 48s
Österlund olja på duk 63 X 98
nr. 747573
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 13h, 22m, 48s
Otydligt signerad olja på duk 64 X 90
nr. 747579
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 13h, 28m, 48s
Korkkonst, Kina, H = 42
nr. 746593
175 kr
Utropspris: 500 kr
13h, 30m, 48s
Catarina S-Ingvaldsdotter olja på duk 68 X 68
nr. 746941
250 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 14h, 17m, 48s
Dominik Pawlowski olja på duk 71 X 58
nr. 746944
150 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 14h, 19m, 48s
Barbro Petersson olja på pannå 69 X 58
nr. 746970
600 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 57m, 48s
Barbro Petersson 2 st akvareller 33 X 29
nr. 746971
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 12h, 58m, 48s
Träfigurier m.m. Sydostasien, ett parti, H = 38 o mindre
nr. 747042
450 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 13h, 26m, 48s