Utropspris
Lars Norman inglasad plansch IKEA 1972 44,5 X 122
nr. 746940
3 100 kr
Utropspris: 3 000 kr
21h, 27m, 10s
Anders Wallin 2002 akvarell 76 X 105, rammått 91 X 119
nr. 747524
1 000 kr
Utropspris: 6 000 kr
5d, 20h, 4m, 10s
Nissan Engel litografi 24/75 49 X 64
nr. 747538
650 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 20h, 12m, 10s
Barbro Petersson olja på pannå 69 X 58
nr. 746970
600 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 20h, 8m, 10s
Ulf Lundell, tryck/print, signerat, 83 x 60
nr. 747194
550 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 21h, 32m, 10s
Oidentifierad konstnär blandteknik 39 X 29
nr. 746763
450 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 0m, 10s
Träfigurier m.m. Sydostasien, ett parti, H = 38 o mindre
nr. 747042
450 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 20h, 37m, 10s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 1900-tal, 91 x 61
nr. 747158
450 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 21h, 5m, 10s
Maria Ronnehed blandteknik 100 X 70
nr. 747534
400 kr
Utropspris: 4 000 kr
5d, 20h, 8m, 10s
Fred Hultén olja på duk-57 30 X 48
nr. 747323
350 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 21h, 2m, 10s
Mats Aronsson akvarell 24 X 43
nr. 747436
350 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 20h, 22m, 10s
Ulrica Hydman Vallien, bemålat träsnitt 42/100, 57x76
nr. 747472
350 kr
Utropspris: 3 000 kr
4d, 20h, 44m, 10s
Ingo Schütte, litografi, 36/200, 99 X 69 cm
nr. 747235
300 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 19h, 56m, 10s
Koenig olja på duk 59 X 89
nr. 747576
300 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 20h, 36m, 10s
Catarina S-Ingvaldsdotter olja på duk 68 X 68
nr. 746941
250 kr
Utropspris: 500 kr
21h, 28m, 10s
Skolplansch 69x98
nr. 747131
250 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 20h, 56m, 10s
Religiös tavla 18-1900-tal 66 X 57
nr. 746946
200 kr
Utropspris: 600 kr
21h, 32m, 10s
Barbro Petersson akvarell 27 X 38
nr. 747064
200 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 20h, 57m, 10s
R Hansen olja på duk 48 X 59
nr. 747591
200 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 20h, 49m, 10s
Dominik Pawlowski olja på duk 71 X 58
nr. 746944
175 kr
Utropspris: 500 kr
21h, 30m, 10s
Anders Appelqvist, färglitografi 36 x 26, 107/290
nr. 747261
175 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 20h, 17m, 10s
Bengt Böckman, litografi 174/199, 44 x 35
nr. 747085
150 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 21h, 13m, 10s
Santos Chavez träsnitt 35 / 60 54 x 44
nr. 747543
150 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 20h, 14m, 10s
Afrikanska och asiatiska, trä- och konstmassefigurer m.m. H = 51 o mindre
nr. 747045
125 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 20h, 39m, 10s