Utropspris
Bertil Berg litografi 27/63 72 X 55
nr. 747694
125 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 12h, 53m, 14s
nr. 747789
125 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 13h, 53m, 14s
Gunnar S Gundersen litografi 92/100 67 X 50
nr. 747819
125 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 7m, 14s
nr. 748293
125 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 13h, 13m, 14s
John Coward 1979 akvarell 9 X 27
nr. 747445
100 kr
Utropspris: 300 kr
13h, 28m, 14s
Teckningar och litografier rammått 35 X 40 och mindre
nr. 747449
100 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 31m, 14s
Österlund olja på duk 63 X 98
nr. 747573
100 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 13h, 31m, 14s
Otydligt signerad olja på duk 69 X 85
nr. 747585
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 13h, 42m, 14s
Bert Jonny Nilsson litografi 241/275 46 X 62
nr. 747696
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 12h, 55m, 14s
nr. 748286
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 8m, 14s
Offsettryck 2st Wassily Kandinsky 33x23,5
nr. 748345
100 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 13h, 31m, 14s
Brittmarie Sundström litografi 69/190 58 X 76
nr. 747527
75 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 13h, 3m, 14s
Bert Jonny Nilsson litografi 77/400 34 X 29
nr. 747678
75 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 14h, 8m, 14s
Tavlor tryck 2 st 39 X 49
nr. 747824
75 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 12m, 14s
Osignerad olja på duk 18-1900-tal 23 X 31
nr. 747964
75 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 13h, 37m, 14s
Oidentifierad konstnär, olja på pannå 39x52, signerad "L Weng"
nr. 748242
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 14h, 42m, 14s
nr. 748333
75 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 23m, 14s
Axel Olsson, rödkrita, Åhusmotiv, dagmått = 25 x 33
nr. 748448
75 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 14h, 38m, 14s
Tryck med fruktmotiv 3 st rammått 37 X 48
nr. 747442
50 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 26m, 14s
Tavlor 3 st foto textil och collage 37 X 19,5 och mindre
nr. 747452
50 kr
Utropspris: 300 kr
13h, 32m, 14s
Bo Larsson litografi 31/190 47 X 64
nr. 747530
50 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 13h, 4m, 14s
Ulf Onsberg litografi 77/170 42 X 43
nr. 747533
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 13h, 5m, 14s
Johannes Olsson blandteknik osignerad 61 X 85
nr. 747535
50 kr
Utropspris: 6 000 kr
1d, 13h, 7m, 14s
Thommas Hamann litografi 5/60 29 X 79
nr. 747536
50 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 13h, 8m, 14s