Utropspris
Barbro Petersson olja på pannå 69 X 49
nr. 747062
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 14h, 38m, 51s
Barbro Petersson akvarell 39 X 29
nr. 747063
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 14h, 39m, 51s
Barbro Petersson akvarell 27 X 38
nr. 747064
200 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 14h, 40m, 51s
Barbro Petersson 2 st akvareller 21 X 18
nr. 747065
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 14h, 41m, 51s
Glasservisdelar m.m. bl.a. Lasse Åberg
nr. 747082
125 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 14h, 54m, 51s
Bengt Böckman, litografi 174/199, 44 x 35
nr. 747085
150 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 14h, 56m, 51s
Otydligt signerad litografi 19/123 59 X 41
nr. 747107
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 17m, 51s
Otydligt signerad litografi 68 X 49
nr. 747119
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 29m, 51s
Tryck 2 st 59 X 49
nr. 747121
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 31m, 51s
Tavlor 4 st 52 X 36 och mindre
nr. 747124
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 14h, 33m, 51s
Skolplansch 69x98
nr. 747131
250 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 14h, 39m, 51s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 1900-tal, 91 x 61
nr. 747158
450 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 14h, 48m, 51s
Fältstaffli, 2 st, trä
nr. 747174
50 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 14h, 55m, 51s
Eugen Montelin, offsettryck, 46 x 47
nr. 747182
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 15h, 3m, 51s
Ulf Lundell, tryck/print, signerat, 83 x 60
nr. 747194
550 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 15h, 15m, 51s
Ingo Schütte, litografi, 36/200, 99 X 69 cm
nr. 747235
300 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 13h, 39m, 51s
Anders Appelqvist, färglitografi 36 x 26, 107/290
nr. 747261
175 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 0m, 51s
Gottfrid Olsson, olja på duk, 49 x 36
nr. 747262
75 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 1m, 51s
Nina Thorgeirsdottir, färglitografi, EA, dagmått = 54 x 45
nr. 747263
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 2m, 51s
Textiltryck 85 X 69
nr. 747312
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 34m, 51s
Ellis Wallin olja på duk 54 X 45
nr. 747316
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 38m, 51s
Ellis Wallin olja på duk 45 X 54
nr. 747317
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 39m, 51s
Paul Holsby -62 3 st litografier 12 X 16
nr. 747319
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 41m, 51s
Paul Holsby -55 litografi 100/150 56 X 46, Blommor i vas
nr. 747320
75 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 42m, 51s