Utropspris
Bengt Johansson, olja på duk 60x64
nr. 748295
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 55m, 7s
Olja på duk 2st, bla kopia efter Zorn 50x59 & mindre
nr. 748294
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 13h, 54m, 7s
nr. 748293
125 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 13h, 53m, 7s
Ture Petersson, olja på duk -1952 73x54
nr. 748292
150 kr
Utropspris: 800 kr
5d, 13h, 52m, 7s
Bertil Hansson, gouache 14x20
nr. 748290
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 51m, 7s
Oidentifierad konstnär, akvarell 29x19, otydligt signerad
nr. 748289
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 50m, 7s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 41x39, otydligt signerad
nr. 748288
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 13h, 49m, 7s
nr. 748286
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 48m, 7s
Gellerstedt, fotografi, -1989, 16 x 21
nr. 748285
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 13h, 47m, 7s
Maja Braun, litografi 130/150, 48x34
nr. 748246
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 15h, 26m, 7s
Monica Gilhorn, litografi 119/250, 51x42
nr. 748245
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 15h, 25m, 7s
Gunilla Mann, plansch 67x47
nr. 748243
200 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 15h, 23m, 7s
Oidentifierad konstnär, olja på pannå 39x52, signerad "L Weng"
nr. 748242
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 15h, 22m, 7s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 35x55, signerad "Pulinge"
nr. 748241
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 15h, 21m, 7s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 44,5x64,5, mongramsignerad "GP"
nr. 748099
150 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 14h, 20m, 7s
Gun Bellan olja på duk 34 X 26
nr. 747972
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 25m, 7s
Litografier 2 st Gun Bellan och Bertil Persson, rammått 28 X 30 och mindre
nr. 747970
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 23m, 7s
Osignerad olja på duk 18-1900-tal 23 X 31
nr. 747964
75 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 17m, 7s
Sven-Åke Svensson olja på duk 50 X 56, Kusten vid Haväng 1984
nr. 747963
1 000 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 16m, 7s
Sven-Åke Svensson olja på duk 50 X 56, Höstkänning Kivik 1982
nr. 747961
450 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 15m, 7s
Gun Bellan olja på duk 37 X 45
nr. 747960
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 14m, 7s
Lars Hall olja på duk 37 X 75
nr. 747959
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 13m, 7s
Plansch Marilyn Monroe 90 X 60
nr. 747861
175 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 15h, 16m, 7s
Nils Carlestedt olja på pannå 45 X 36
nr. 747836
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 14h, 57m, 7s