Bengt Johansson
Olja
Oidentifierad
Ture Petersson
Bertil Hansson
Oidentifierad
Oidentifierad
Oidentifierad
Gellerstedt
Maja Braun
Monica Gilhorn
Gunilla Mann
Oidentifierad
Oidentifierad
Oidentifierad
Gun Bellan
Litografier
Osignerad
Sven-Åke Svensson
Sven-Åke Svensson
Gun Bellan
Lars Hall
Plansch Marilyn Monroe
Nils Carlestedt