Utropspris
Trasmatta/hänge 580x153, osignerad
nr. 745406
4 200 kr
Utropspris: 15 000 kr
1d, 0h, 44m, 28s
Maria Ronnehed, blandteknik 89x89
nr. 745368
3 200 kr
Utropspris: 3 500 kr
1d, 0h, 18m, 28s
Gert Kaffa 1981 olja på duk 45 X 37, Hungriga höns
nr. 745109
2 800 kr
Utropspris: 2 500 kr
2m, 43s
Maria Ronnehed blandteknik 103 X 143
nr. 745384
2 700 kr
Utropspris: 5 000 kr
1d, 0h, 28m, 28s
Maria Ronnehed, blandteknik 89x118
nr. 745366
2 400 kr
Utropspris: 5 000 kr
1d, 0h, 17m, 28s
Skulptur brons, H=41
nr. 745644
2 300 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 23h, 34m, 28s
Maria Ronnehed, blandteknik 91x91
nr. 745373
2 100 kr
Utropspris: 3 500 kr
1d, 0h, 21m, 28s
Gert Kaffa 1982 olja på duk 37 X 45
nr. 745112
2 000 kr
Utropspris: 2 500 kr
4m, 28s
Jan Abrahamsson, akvarell, 2015, 34 X 34 cm
nr. 745641
2 000 kr
Utropspris: 1 000 kr
2d, 23h, 35m, 28s
Maria Ronnehed, blandteknik 79x79
nr. 745375
1 600 kr
Utropspris: 3 500 kr
1d, 0h, 22m, 28s
Maria Ronnehed, blandteknik 118x89
nr. 745389
1 600 kr
Utropspris: 5 000 kr
1d, 0h, 32m, 28s
Gert Kaffa 1978 olja på duk 34 X 26
nr. 745111
1 500 kr
Utropspris: 1 500 kr
3m, 28s
Oscar Reutersvärd, litografier 6 st 149/190 39 X 29
nr. 746459
1 300 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 0h, 27m, 28s
Jörgen Fogelqvist akvareller 3 st i en inramning, rammått 143 X 123
nr. 745380
1 200 kr
Utropspris: 4 000 kr
1d, 0h, 25m, 28s
Sture Johannesson poster + vykort 1968 92 X 70 och mindre
nr. 745427
1 200 kr
Utropspris: 3 000 kr
1d, 23h, 29m, 28s
Stellan Mörner, litografi 12/75, 35 X 31 cm
nr. 746167
1 200 kr
Utropspris: 1 000 kr
5d, 1h, 21m, 28s
Maria Ronnehed blandteknik 102 X 142
nr. 745386
1 100 kr
Utropspris: 5 000 kr
1d, 0h, 30m, 28s
Maria Ronnehed, blandteknik 80x89
nr. 745395
1 100 kr
Utropspris: 3 500 kr
1d, 0h, 38m, 28s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 89x63
nr. 745173
1 000 kr
Utropspris: 400 kr
9m, 28s
Arvid Mauritz Lindström, olja på duk 39x55
nr. 745617
900 kr
Utropspris: 3 000 kr
2d, 1h, 20m, 28s
Jan Abrahamsson, olja på pannå, 2016, 29 X 22 cm
nr. 745636
900 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 23h, 29m, 28s
Maria Ronnehed, blandteknik 72x89
nr. 745392
850 kr
Utropspris: 2 000 kr
1d, 0h, 35m, 28s
Jörgen Nach 1966 akvarell 44 X 28
nr. 745422
850 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 23h, 25m, 28s
M Sorelli olja på duk 18-1900-tal 25 X 30
nr. 745143
800 kr
Utropspris: 600 kr
25m, 28s