Utropspris
Beck & Jung, computer print, 33/150, 35x25
nr. 747806
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 18h, 43m, 7s
Rune Strand, olja på duk, 44x36, daterad 1957
nr. 747805
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 41m, 7s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 67x53
nr. 747804
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 18h, 39m, 7s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad W.F 1933. 68x49
nr. 747803
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 18h, 37m, 7s
Oidentifierad konstnär, 2 st, olja på pannå, 25x14
nr. 747802
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 18h, 35m, 7s
Hans Johnfors, etsning, 206/350, bladmått 34x39
nr. 747799
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 18h, 33m, 7s
Janeric Johansson, litografi, 84/195, 38 X 30 cm
nr. 747786
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 18h, 27m, 7s
Plansch Marilyn Monroe 90 X 60
nr. 747861
75 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 18h, 22m, 7s
Stig Wernheden, olja på duk, 82 X 58 cm
nr. 747775
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 18h, 5m, 7s
Sture Wikström (1921-1993) olja på duk, 54 X 45 cm
nr. 747774
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 18h, 3m, 7s
Nils Carlestedt olja på pannå 45 X 36
nr. 747836
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 3m, 7s
Joan Miró plansch 79 X 59
nr. 747834
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 18h, 2m, 7s
Hildegard Falk, tavlor 2 st olja på duk, 67 X 48 cm och mindre
nr. 747773
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 18h, 1m, 7s
Bertil Westerlund 2001 olja på pannå 78 X 87
nr. 747829
125 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 18h, 1m, 7s
Tavlor tryck 2 st 39 X 49
nr. 747824
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 58m, 7s
Gunnar S Gundersen litografi 92/100 67 X 50
nr. 747819
75 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 53m, 7s
Tavlor/tryck 2 st Paris 30 X 90 och mindre
nr. 747817
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 52m, 7s
Joan Miró affisch Kristianstad konsthall 39 X 29
nr. 747816
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 51m, 7s
Arvid Mauritz Lindström, olja på duk 39x55
nr. 747813
75 kr
Utropspris: 2 500 kr
6d, 17h, 48m, 7s
Oljemålningar 2 st bla A Lövdén 23 X 29 och mindre
nr. 747794
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 43m, 7s
nr. 747789
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 17h, 39m, 7s
Lennart Rohde 1990 litografi 25/150 54 X 38
nr. 747788
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 17h, 38m, 7s
nr. 747772
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 36m, 7s
nr. 747770
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 35m, 7s