Utropspris
Tryck Kristianstad 60 X 45 + samlartallrikar
nr. 745431
75 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 23h, 2m, 4s
Petter Pettersson, akvarell -88, 44x60
nr. 745430
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 23h, 1m, 4s
Sture Johannesson poster + vykort 1968 92 X 70 och mindre
nr. 745427
1 000 kr
Utropspris: 3 000 kr
2d, 22h, 59m, 4s
nr. 745426
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 22h, 58m, 4s
Åke Ahlberg, litografi 125/195, 47x34
nr. 745424
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 22h, 57m, 4s
Jörgen Nach 1966 akvarell 44 X 28
nr. 745422
750 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 22h, 55m, 4s
Oidentifierad konstnär, litografi 91/200 27x38, otydligt signerad
nr. 745420
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 22h, 54m, 4s
Sune Lundqvist, olja på duk 45x55
nr. 745415
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 22h, 51m, 4s
Patrick Jannin, litografi 17/60, rammått = 58x54
nr. 745412
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 0h, 20m, 4s
Veikko Aaltona olja på duk 40 X 32
nr. 745411
75 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 0h, 19m, 4s
Axel Olsson, akvarell 28x39
nr. 745410
150 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 0h, 18m, 4s
Jörgen Fogelquist, litografi 60/100, rammått = 39x63
nr. 745409
200 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 0h, 17m, 4s
Berg olja på pannå 59 X 45
nr. 745408
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 0h, 16m, 4s
Björn Gidstam, litografi 87/250 41x29
nr. 745407
200 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 0h, 15m, 4s
Trasmatta/hänge 580x153, osignerad
nr. 745406
3 600 kr
Utropspris: 15 000 kr
2d, 0h, 14m, 4s
Wilhelm Widell, olja på duk 28,5x38,5,
nr. 745404
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 0h, 12m, 4s
Maria Ronnehed, blandteknik 80x89
nr. 745395
750 kr
Utropspris: 3 500 kr
2d, 0h, 8m, 4s
Ingbritt Irene Lagerberg, gouache 107x72, rammått = 121x85
nr. 745394
600 kr
Utropspris: 6 000 kr
2d, 0h, 7m, 4s
Helmtrud Nyström litografi 19/25 95 X 116, Ulf trädgård
nr. 745393
150 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 0h, 6m, 4s
Maria Ronnehed, blandteknik 72x89
nr. 745392
300 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 0h, 5m, 4s
Maria Ronnehed, blandteknik 69x69
nr. 745391
500 kr
Utropspris: 2 000 kr
2d, 0h, 4m, 4s
Tryck 61 X 75
nr. 745390
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 0h, 3m, 4s
Maria Ronnehed, blandteknik 118x89
nr. 745389
1 600 kr
Utropspris: 5 000 kr
2d, 0h, 2m, 4s
Maria Ronnehed blandteknik 96 X 124
nr. 745388
400 kr
Utropspris: 4 000 kr
2d, 0h, 1m, 4s