Utropspris
Ulf Lundell, tryck/print, signerat, 83 x 60
nr. 747194
750 kr
Utropspris: 800 kr
10h, 34m, 52s
Eugen Montelin, offsettryck, 46 x 47
nr. 747182
50 kr
Utropspris: 300 kr
10h, 22m, 52s
Fältstaffli, 2 st, trä
nr. 747174
200 kr
Utropspris: 500 kr
10h, 14m, 52s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 1900-tal, 91 x 61
nr. 747158
550 kr
Utropspris: 500 kr
10h, 7m, 52s
Skolplansch 69x98
nr. 747131
600 kr
Utropspris: 400 kr
9h, 58m, 52s
Tavlor 4 st 52 X 36 och mindre
nr. 747124
0 kr
Utropspris: 300 kr
9h, 52m, 52s
Tryck 2 st 59 X 49
nr. 747121
0 kr
Utropspris: 300 kr
9h, 50m, 52s
Erik Jönsson, olja på pannå, 49x33
nr. 746871
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
9h, 49m, 52s
Otydligt signerad litografi 68 X 49
nr. 747119
50 kr
Utropspris: 300 kr
9h, 48m, 52s
Helmtrud Nyström, färgetsning, 48/285, 54 X 49 cm
nr. 746870
350 kr
Utropspris: 500 kr
9h, 47m, 52s
Otydligt signerad litografi 19/123 59 X 41
nr. 747107
50 kr
Utropspris: 300 kr
9h, 36m, 52s