Litografier
Osignerad
Sven-Åke Svensson
Sven-Åke Svensson
Gun Bellan
Lars Hall
Staffli
Skulptur
Inge Pettersson
Beck
Rune Strand
Oidentifierad
Oidentifierad
Oidentifierad
Hans Johnfors
Janeric Johansson
Plansch Marilyn Monroe
Stig Wernheden
Sture Wikström
Nils Carlestedt
Joan Miró
Hildegard Falk
Bertil Westerlund
Tavlor