Utropspris
Otydligt signerad litografi 47 X 61
nr. 747698
50 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 4h, 34m, 5s
Leopold Peer litografi 24/100 42 X 52
nr. 747697
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 4h, 33m, 5s
nr. 747643
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 4h, 32m, 5s
Bert Jonny Nilsson litografi 241/275 46 X 62
nr. 747696
100 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 4h, 32m, 5s
Bertil Berg litografi 27/63 72 X 55
nr. 747694
75 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 4h, 30m, 5s
Gunilla Mann, offset-tryck, signerat32 X 35 cm
nr. 747641
450 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 7h, 0m, 5s
Carl Månsson, olja på duk, 45 X 38 cm
nr. 747639
125 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 6h, 56m, 5s
nr. 747638
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 6h, 54m, 5s
Margareta Sjödin, blandteknik på papper, 26 X 20 cm
nr. 747636
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 6h, 50m, 5s
nr. 747635
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 6h, 46m, 5s
Skulptur, Jade, Kina, 1900-tal, 4,5 X 3 X 3 cm + stativ
nr. 747611
300 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 6h, 10m, 5s
Väggur, 1800-tal + tryck i nyrenässansram, H = 67 o mindre
nr. 747691
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 5h, 58m, 5s
nr. 747679
750 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 5h, 46m, 5s
Bert Jonny Nilsson litografi 77/400 34 X 29
nr. 747678
75 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 5h, 45m, 5s
R Hansen olja på duk 48 X 59
nr. 747591
300 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 5h, 24m, 5s
Otydligt signerad olja på duk 69 X 85
nr. 747585
100 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 5h, 19m, 5s
Frans Gard olja på duk 64 X 90
nr. 747579
0 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 5h, 14m, 5s
Koenig olja på duk 59 X 89
nr. 747576
400 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 5h, 11m, 5s
Österlund olja på duk 63 X 98
nr. 747573
100 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 5h, 8m, 5s
Santos Chavez träsnitt 35 / 60 54 x 44
nr. 747543
175 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 4h, 49m, 5s
Patrick Jannin litografi 50/60 81 X 74
nr. 747540
850 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 4h, 48m, 5s
Nissan Engel litografi 24/75 49 X 64
nr. 747538
700 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 4h, 47m, 5s
Otydligt signerad litografi 32 X 46
nr. 747537
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 4h, 46m, 5s
Thommas Hamann litografi 5/60 29 X 79
nr. 747536
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 4h, 45m, 5s