Utropspris
Gunnar S Gundersen litografi 92/100 67 X 50
nr. 747819
75 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 43m, 32s
Tavlor/tryck 2 st Paris 30 X 90 och mindre
nr. 747817
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 42m, 32s
Joan Miró affisch Kristianstad konsthall 39 X 29
nr. 747816
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 41m, 32s
Arvid Mauritz Lindström, olja på duk 39x55
nr. 747813
600 kr
Utropspris: 2 500 kr
4d, 2h, 38m, 32s
Oljemålningar 2 st bla A Lövdén 23 X 29 och mindre
nr. 747794
100 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 2h, 33m, 32s
nr. 747789
100 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 2h, 29m, 32s
Lennart Rohde 1990 litografi 25/150 54 X 38
nr. 747788
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 2h, 28m, 32s
nr. 747772
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 26m, 32s
nr. 747770
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 25m, 32s
Åke Ahlberg, litografi 125/195, 47x34
nr. 747768
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 24m, 32s
nr. 747766
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 23m, 32s
Oidentifierad konstnär, litografi 105/1400, 36x42
nr. 747764
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 2h, 22m, 32s
Oidentifierad konstnär, litografi 104/370, 66 X 48 cm
nr. 747715
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 2h, 15m, 32s
nr. 747708
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 2h, 13m, 32s
Asger Kronborg, olja på pannå, 130 X 92 cm
nr. 747705
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 2h, 11m, 32s
nr. 747662
600 kr
Utropspris: 2 000 kr
4d, 2h, 9m, 32s
Madonna, olja på duk, 17/1800-tal, 33 X 26 cm
nr. 747661
1 300 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 2h, 7m, 32s
Ebbe Höglund, olja på duk, "Together" 60x45
nr. 747659
175 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 2h, 3m, 32s
Carl Oskar Larsson, Olja på pannå, 44x34
nr. 747657
50 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 1h, 59m, 32s
Max Walter Svanberg, tryck, 22x26
nr. 747656
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 1h, 57m, 32s
Gertrud Wråke-Lindqvist, olja på duk, 54x44
nr. 747654
100 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 1h, 53m, 32s
Stig Grip, fotografi, signerat, 100 X 70 cm
nr. 747645
0 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 1h, 35m, 32s
Eugen Montelin 3 st litografier, rammått 72 X 52 och mindre
nr. 747700
50 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 1h, 35m, 32s
Frédéric Bouché EA 49 X 68
nr. 747699
175 kr
Utropspris: 800 kr
4d, 1h, 34m, 32s