Lars Grönfeldt
Picasso
Stanislaw Zoladz
Torsten Torstensson
Korkkonst
Helmtrud Nyström
Utställningsaffisch
Catarina S-Ingvaldsdotter
Dominik Pawlowski
Barbro Petersson
Barbro Petersson
Träfigurier
Afrikanska
Figuriner
Afrikanska
Oidentifierad
Fältstaffli
Björn Dahl
Lillan Michelin
Litografi
Landskapsmålning
Akvarell
Gustaf Skoglund
Picasso