Utropspris
Tryck foto mm 4 delar rammått 55 X 45 och mindre
nr. 746786
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 7h, 49m, 30s
Otydligt signerad olja på duk 22 X 23
nr. 746787
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 7h, 50m, 30s
Rita Hansen olja på duk 45 X 32
nr. 746788
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 7h, 51m, 30s
Lars Grönfeldt, blandteknik på duk, 80 X 59 cm
nr. 746442
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 7h, 58m, 30s
nr. 746482
1 000 kr
Utropspris: 20 000 kr
2d, 8h, 32m, 30s
Äldre porträtt 2 st rammått 71 x 61
nr. 746901
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 8h, 43m, 30s
Svante Tuveson 1947 akvarell 50 X 64
nr. 746938
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 8h, 55m, 30s
Lars Norman inglasad plansch IKEA 1972 44,5 X 122
nr. 746940
2 900 kr
Utropspris: 3 000 kr
2d, 8h, 56m, 30s
Catarina S-Ingvaldsdotter olja på duk 68 X 68
nr. 746941
250 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 8h, 57m, 30s
Kjell Sundberg EA XII/XV 47 X 38
nr. 746942
50 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 8h, 58m, 30s
Dominik Pawlowski olja på duk 71 X 58
nr. 746944
150 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 8h, 59m, 30s
Religiös tavla 18-1900-tal 66 X 57
nr. 746946
200 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 9h, 1m, 30s
Örjan Wikström akvarell 50 X 66
nr. 746948
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 9h, 3m, 30s
Barbro Petersson olja på pannå 69 X 58
nr. 746970
600 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 7h, 37m, 30s
Barbro Petersson 2 st akvareller 33 X 29
nr. 746971
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 7h, 38m, 30s
Miro tryck 69 X 49
nr. 746972
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 7h, 39m, 30s
Partavlor monogramsignerade akvarell 34 X 49
nr. 746975
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 7h, 42m, 30s
Osignerad pastell äldre 41 X 29
nr. 746976
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 7h, 43m, 30s
Fred Hultén, olja på duk, 99 X 58 cm
nr. 746644
400 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 7h, 46m, 30s
Oidentifierad konstnär, träsnitt 8/60, 29x31, signerad "T. Hallqvist"
nr. 747015
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 7h, 47m, 30s
Axel Olsson, akvarell 27,5x37,5
nr. 747018
75 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 7h, 48m, 30s
Träfigurier m.m. Sydostasien, ett parti, H = 38 o mindre
nr. 747042
450 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 8h, 6m, 30s
Afrikanska och asiatiska, trä- och konstmassefigurer m.m. H = 51 o mindre
nr. 747045
75 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 8h, 8m, 30s
Figuriner och skulpturer, Sydostasien, olika material, H = 35 o mindre
nr. 747051
75 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 8h, 13m, 30s