Utropspris
Utropspris
nr. 746482
1 000 kr
Utropspris: 20 000 kr
2d, 6h, 30m, 6s
Fred Hultén, olja på duk, 99 X 58 cm
nr. 746644
400 kr
Utropspris: 1 500 kr
3d, 5h, 44m, 6s
nr. 746370
850 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 6h, 12m, 6s
Erik Jönsson, olja på pannå, 49x33
nr. 746871
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
4d, 6h, 14m, 6s
nr. 746273
650 kr
Utropspris: 800 kr
6h, 46m, 6s
Elsa Selander, stilleben, olja på duk, 71 X 54 cm
nr. 746411
150 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 7h, 34m, 6s
Kjell Rosén, olja på duk, 1964, 59 X 44 cm
nr. 746414
0 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 7h, 40m, 6s
Pietro Bisio (född 1932) olja på duk, 1964, 69 X 59 cm
nr. 746416
250 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 7h, 44m, 6s
89 X 69 cm (1927-1965) olja på duk, 89 X 69 cm
nr. 747155
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 7h, 38m, 6s
nr. 746232
300 kr
Utropspris: 500 kr
5h, 48m, 6s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 102x84
nr. 746242
200 kr
Utropspris: 500 kr
6h, 6m, 6s
Alf Stridfeldt, litografier, 3 st, 30x40
nr. 746345
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 5h, 26m, 6s
Hans Osvald Larsson, Olja på pannå. 60 X 50 cm
nr. 746413
350 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 7h, 38m, 6s
Anders Österlin, litografi, 4/70, 90 X 74 cm
nr. 746421
100 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 7h, 52m, 6s
Lars Grönfeldt, blandteknik på duk, 80 X 59 cm
nr. 746442
75 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 5h, 56m, 6s
Helmtrud Nyström, färgetsning, 48/285, 54 X 49 cm
nr. 746870
150 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 6h, 12m, 6s
Utställningsaffisch, Miro, Louisiana, 1975, 64 X 49 cm
nr. 746919
350 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 7h, 12m, 6s
Tryck 1900-tal 87 X 61 cm
nr. 746259
400 kr
Utropspris: 400 kr
6h, 24m, 6s
Olle Svanlund, litografier, 2 ST, 31X24
nr. 746347
150 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 5h, 30m, 6s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 64x44
nr. 746356
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 5h, 46m, 6s
Sven Nilsson, olja på pannå, 33x29
nr. 746359
300 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 5h, 52m, 6s
Ivan Jordell, pastell och blyertsteckning, 32 X 25 cm och mindre
nr. 746363
350 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 6h, 0m, 6s
Bengt Crantz, olja på duk, 45 X 37 cm
nr. 746380
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 6h, 32m, 6s
Hans Osvald Larsson, Olja på pannå. 36 X 25 cm, signerad HOL
nr. 746392
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 6h, 56m, 6s