Utropspris
Utropspris
Karl Höglund, färglitografi EA, 52x41
nr. 745758
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 39m, 51s
Per Svensson, etsning 5/75, 69x19,5
nr. 745768
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 46m, 51s
Thomas Hamann, litografi/collage 29/90, 28x80
nr. 745773
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 49m, 51s
Utställningsaffisch Andy Warhol, rammått = 85x60
nr. 745852
125 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 15h, 24m, 51s
Anders Österlin litografi 204/275 77 X 61
nr. 745979
200 kr
Utropspris: 500 kr
4d, 14h, 47m, 51s
Jan Liljeqvist olja på pannå + olja på duk 43 X 51 och mindre
nr. 746052
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 13h, 41m, 51s
Lars Sjögren, blandteknik på papper, 46 X 30 cm
nr. 746134
0 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 14h, 51m, 51s
nr. 746185
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 45m, 51s
nr. 746186
100 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 15h, 47m, 51s
nr. 746232
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 13h, 51m, 51s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 102x84
nr. 746242
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 14h, 9m, 51s
Frans Lundberg olja på duk68 X 89
nr. 746260
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 13h, 38m, 51s
Thure Wahlström, olja på pannå 22x28
nr. 746303
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 14h, 1m, 51s
Litografier bla Dan Nygårds, rammått = 42x33 & mindre
nr. 746308
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 14h, 5m, 51s
nr. 746310
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 14h, 7m, 51s
Picasso efter pressat skinn 43 X 83
nr. 746467
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 14h, 39m, 51s
Otydligt signerad akvarell 36 X 54
nr. 746468
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 14h, 40m, 51s
Torsten Torstensson -59 olja på pannå 60 X 50
nr. 746469
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 14h, 41m, 51s
Arne Aspelin, olja på duk, 70x29
nr. 745102
125 kr
Utropspris: 400 kr
13h, 29m, 51s
Otydligt signerad olja på duk 65 X 51
nr. 745157
0 kr
Utropspris: 400 kr
14h, 40m, 51s
Philip von Schantz (1928-1998) träsnitt, -59, 35 X 29 cm
nr. 745165
100 kr
Utropspris: 400 kr
14h, 7m, 51s
Oidentifierad konstnär, olja på duk, 89x63
nr. 745173
900 kr
Utropspris: 400 kr
14h, 13m, 51s
Nils Wedel, litografi, 43 X 35 cm
nr. 745234
100 kr
Utropspris: 400 kr
15h, 19m, 51s
Oidentifierad konstnär, olja på dui, signerad Pitti, 39 X 29 cm
nr. 745235
50 kr
Utropspris: 400 kr
15h, 21m, 51s