Karl Höglund
Per Svensson
Thomas Hamann
Utställningsaffisch Andy Warhol
Anders Österlin
Jan Liljeqvist
Lars Sjögren
Olja
Landskapsmålning
Gerhard Nordström
Oidentifierad
Frans Lundberg
Thure Wahlström
Litografier
Oidentifierad
Picasso
Akvarell
Torsten Torstensson
Arne Aspelin
Olja
Philip
Oidentifierad
Nils Wedel
Oidentifierad