Utropspris
Barbro Petersson 2 st akvareller 33 X 29
nr. 746971
0 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 18h, 57m, 19s
Barbro Petersson olja på pannå 69 X 58
nr. 746970
600 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 18h, 56m, 19s
Örjan Wikström akvarell 50 X 66
nr. 746948
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 20h, 22m, 19s
Religiös tavla 18-1900-tal 66 X 57
nr. 746946
200 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 20h, 20m, 19s
Dominik Pawlowski olja på duk 71 X 58
nr. 746944
150 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 20h, 18m, 19s
Kjell Sundberg EA XII/XV 47 X 38
nr. 746942
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 20h, 17m, 19s
Catarina S-Ingvaldsdotter olja på duk 68 X 68
nr. 746941
250 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 20h, 16m, 19s
Lars Norman inglasad plansch IKEA 1972 44,5 X 122
nr. 746940
2 900 kr
Utropspris: 3 000 kr
1d, 20h, 15m, 19s
Svante Tuveson 1947 akvarell 50 X 64
nr. 746938
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 20h, 14m, 19s
Äldre porträtt 2 st rammått 71 x 61
nr. 746901
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 20h, 2m, 19s
Johan Tirén (1853-1911) tillskriven, akvarell på papper, ej signerad. 114 X 74 cm
nr. 746482
1 000 kr
Utropspris: 20 000 kr
1d, 19h, 51m, 19s
Lars Grönfeldt, blandteknik på duk, 80 X 59 cm
nr. 746442
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 19h, 17m, 19s
Rita Hansen olja på duk 45 X 32
nr. 746788
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 19h, 10m, 19s
Otydligt signerad olja på duk 22 X 23
nr. 746787
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 19h, 9m, 19s
Tryck foto mm 4 delar rammått 55 X 45 och mindre
nr. 746786
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 19h, 8m, 19s
Oidentifierad konstnär blandteknik 39 X 29
nr. 746763
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 18h, 48m, 19s
Rullmålning, tuschteckning, keramiktavla, Kina, 1900-talets slut,
nr. 746423
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 18h, 45m, 19s
Bernard Buffet, offset-tryck, 77 X 59 cm
nr. 746422
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 18h, 43m, 19s
Anders Österlin, litografi, 4/70, 90 X 74 cm
nr. 746421
100 kr
Utropspris: 500 kr
21h, 13m, 19s
Pietro Bisio (född 1932) olja på duk, 1964, 69 X 59 cm
nr. 746416
250 kr
Utropspris: 600 kr
21h, 5m, 19s
Olle Svanlund, gouache, 1948, 50 X 40 cm
nr. 746415
75 kr
Utropspris: 400 kr
21h, 3m, 19s
Kjell Rosén, olja på duk, 1964, 59 X 44 cm
nr. 746414
0 kr
Utropspris: 600 kr
21h, 1m, 19s
Hans Osvald Larsson, Olja på pannå. 60 X 50 cm
nr. 746413
350 kr
Utropspris: 500 kr
20h, 59m, 19s
Elsa Selander, stilleben, olja på duk, 71 X 54 cm
nr. 746411
150 kr
Utropspris: 600 kr
20h, 55m, 19s