Utropspris
Åke Ahlberg, litografi 125/195, 47x34
nr. 747768
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 15h, 10m, 30s
nr. 747766
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 15h, 9m, 30s
Oidentifierad konstnär, litografi 105/1400, 36x42
nr. 747764
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 15h, 8m, 30s
Oidentifierad konstnär, litografi 104/370, 66 X 48 cm
nr. 747715
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 15h, 1m, 30s
nr. 747708
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 59m, 30s
Asger Kronborg, olja på pannå, 130 X 92 cm
nr. 747705
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 57m, 30s
nr. 747662
50 kr
Utropspris: 2 000 kr
6d, 14h, 55m, 30s
Madonna, olja på duk, 17/1800-tal, 33 X 26 cm
nr. 747661
650 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 14h, 53m, 30s
Ebbe Höglund, olja på duk, "Together" 60x45
nr. 747659
100 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 14h, 49m, 30s
Carl Oskar Larsson, Olja på pannå, 44x34
nr. 747657
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 45m, 30s
Max Walter Svanberg, tryck, 22x26
nr. 747656
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 43m, 30s
Gertrud Wråke-Lindqvist, olja på duk, 54x44
nr. 747654
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 39m, 30s
Stig Grip, fotografi, signerat, 100 X 70 cm
nr. 747645
0 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 14h, 21m, 30s
Eugen Montelin 3 st litografier, rammått 72 X 52 och mindre
nr. 747700
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 14h, 21m, 30s
Frédéric Bouché EA 49 X 68
nr. 747699
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 14h, 20m, 30s
Otydligt signerad litografi 47 X 61
nr. 747698
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 14h, 19m, 30s
Otydligt signerad litografi 24/100 42 X 52
nr. 747697
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 18m, 30s
nr. 747643
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 17m, 30s
Bert Jonny Nilsson litografi 241/275 46 X 62
nr. 747696
75 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 17m, 30s
Bertil Berg litografi 27/63 72 X 55
nr. 747694
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 14h, 15m, 30s
Gunilla Mann, offset-tryck, signerat32 X 35 cm
nr. 747641
400 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 16h, 45m, 30s
Carl Månsson, olja på duk, 45 X 38 cm
nr. 747639
100 kr
Utropspris: 600 kr
5d, 16h, 41m, 30s
nr. 747638
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 16h, 39m, 30s
Margareta Sjödin, blandteknik på papper, 26 X 20 cm
nr. 747636
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 16h, 35m, 30s