Vivian Karlsson
Gun Bellan
Litografier
Gun Bellan
David Gerstein
Akvarell
Karin Bengtsson
Maria Manuela Vintilescu
Oidentifierad
Oidentifierad
Monica Gilhorn
Maja Braun
Bertil Hansson
Oidentifierad
Bernard Buffet
Olja
Oidentifierad
Waldemar Lorentzon
Tavlor
Margareta Carlstedt
Träskrin
Richard Ryan
Åke Wickström
Stenfragment