Utropspris
Knut Anerud, olja på pannå, 1975, 69 x 58
nr. 747375
0 kr
Utropspris: 500 kr
23h, 36m, 42s
Otydligt signerad olja på pannå 24 X 27
nr. 747405
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 21h, 51m, 42s
nr. 747410
0 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 21h, 54m, 42s
Gunnar Hasselgren kolteckningar 2 st 23 X 30
nr. 747429
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 22h, 9m, 42s
Tavlor 3 st foto textil och collage 37 X 19,5 och mindre
nr. 747452
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 22h, 28m, 42s
Folke Rönnblom + 2 st tryck, rammått 45 X 36
nr. 747454
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 22h, 29m, 42s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 57x27, otydligt signerad
nr. 747473
0 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 22h, 39m, 42s
Otydligt signerad litografi 32 X 46
nr. 747537
0 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 22h, 5m, 42s
Frans Gard olja på duk 64 X 90
nr. 747579
0 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 22h, 33m, 42s
nr. 747635
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 0h, 5m, 42s
nr. 747643
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 21h, 51m, 42s
Stig Grip, fotografi, signerat, 100 X 70 cm
nr. 747645
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 21h, 55m, 42s
Max Walter Svanberg, tryck, 22x26
nr. 747656
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 22h, 17m, 42s
Väggur, 1800-tal + tryck i nyrenässansram, H = 67 o mindre
nr. 747691
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 23h, 17m, 42s
nr. 747708
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 22h, 33m, 42s
Oidentifierad konstnär, litografi 104/370, 66 X 48 cm
nr. 747715
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 22h, 35m, 42s
nr. 747766
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 22h, 43m, 42s
Åke Ahlberg, litografi 125/195, 47x34
nr. 747768
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 22h, 44m, 42s
nr. 747770
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 22h, 45m, 42s
nr. 747772
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 22h, 46m, 42s
Lennart Rohde 1990 litografi 25/150 54 X 38
nr. 747788
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 22h, 48m, 42s
Tavlor/tryck 2 st Paris 30 X 90 och mindre
nr. 747817
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 23h, 2m, 42s
Joan Miró plansch 79 X 59
nr. 747834
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 23h, 12m, 42s
Nils Carlestedt olja på pannå 45 X 36
nr. 747836
0 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 23h, 13m, 42s