Utropspris
Utropspris
Hans Osvald Larsson, Olja på pannå. 36 X 25 cm, signerad HOL
nr. 746392
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 9h, 30m, 56s
Olle Svanlund, gouache, 1948, 50 X 40 cm
nr. 746415
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 10h, 16m, 56s
Erik Almgren -67 olja på duk 41 X 56
nr. 746470
50 kr
Utropspris: 400 kr
5d, 9h, 13m, 56s
Skolplanscher 2 st äldre 100 X 70
nr. 746558
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 8h, 13m, 56s
Nötknäppare, 2 st, oidentifierad konstnär
nr. 746584
50 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 8h, 36m, 56s
Stenföremål + korkkonst m.m.
nr. 746591
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 8h, 41m, 56s
Eva Plume akvarell 39 X 29
nr. 745343
125 kr
Utropspris: 300 kr
8h, 35m, 56s
Tryck 61 X 75
nr. 745390
0 kr
Utropspris: 300 kr
9h, 8m, 56s
Wilhelm Widell, olja på duk 28,5x38,5,
nr. 745404
0 kr
Utropspris: 300 kr
9h, 17m, 56s
Björn Gidstam, litografi 87/250 41x29
nr. 745407
300 kr
Utropspris: 300 kr
9h, 20m, 56s
Berg olja på pannå 59 X 45
nr. 745408
125 kr
Utropspris: 300 kr
9h, 21m, 56s
Veikko Aaltona olja på duk 40 X 32
nr. 745411
75 kr
Utropspris: 300 kr
9h, 24m, 56s
nr. 745420
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 7h, 59m, 56s
nr. 745426
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 8h, 3m, 56s
Oidentifierad konstnär, blandteknik 42x30
nr. 745436
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 8h, 9m, 56s
Carl Larsson tryck 2 st 45 X 34
nr. 745442
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 8h, 14m, 56s
Otydligt signerad olja på duk 58 X 67
nr. 745443
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 8h, 15m, 56s
Tryck 2 st 40x30
nr. 745508
300 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 9h, 2m, 56s
Osignerad olja på duk 18-1900-tal 24 X 32
nr. 745522
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 9h, 7m, 56s
Otydligt signerad olja på duk 49 X 65
nr. 745525
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 9h, 10m, 56s
Nils Bohlin, träsnitt 3st, rammått = 26,5x33,5 & mindre
nr. 745609
0 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 9h, 53m, 56s
Målarlådor 2 st + diverse tillbehör
nr. 745635
125 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 8h, 2m, 56s
Oidentifierad konstnär, tavlor 4st blandteknik 40x60 & mindre, signerade "R"
nr. 745650
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 8h, 11m, 56s
Per Franzén, litografi 346/395 30x39
nr. 745706
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 8h, 35m, 56s