Utropspris
Ellis Wallin olja på duk 45 X 54
nr. 747317
50 kr
Utropspris: 300 kr
20h, 42m, 49s
Nils-Erik Johansson litografi 14/260 25 X 17
nr. 747354
50 kr
Utropspris: 300 kr
21h, 10m, 49s
Per Svensson, 1976, färglitografi 18/100, 49 x 64
nr. 747372
50 kr
Utropspris: 300 kr
21h, 26m, 49s
Knut Anerud, olja på pannå, 1975, 69 x 58
nr. 747375
50 kr
Utropspris: 500 kr
21h, 28m, 49s
Carl Fredholm, olja på pannå, 33 x 42
nr. 747377
50 kr
Utropspris: 500 kr
21h, 30m, 49s
Tryck med fruktmotiv 3 st rammått 37 X 48
nr. 747442
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 20h, 14m, 49s
Teckningar och litografier rammått 35 X 40 och mindre
nr. 747449
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 20h, 19m, 49s
Bo Larsson litografi 31/190 47 X 64
nr. 747530
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 19h, 52m, 49s
Ulf Onsberg litografi 77/170 42 X 43
nr. 747533
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 19h, 53m, 49s
Johannes Olsson blandteknik osignerad 61 X 85
nr. 747535
50 kr
Utropspris: 6 000 kr
2d, 19h, 55m, 49s
Thommas Hamann litografi 5/60 29 X 79
nr. 747536
50 kr
Utropspris: 600 kr
2d, 19h, 56m, 49s
Otydligt signerad litografi 47 X 61
nr. 747698
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 19h, 45m, 49s
Eugen Montelin 3 st litografier, rammått 72 X 52 och mindre
nr. 747700
50 kr
Utropspris: 600 kr
3d, 19h, 47m, 49s
Oidentifierad konstnär, litografi 105/1400, 36x42
nr. 747764
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 20h, 34m, 49s
Joan Miró affisch Kristianstad konsthall 39 X 29
nr. 747816
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 20h, 53m, 49s
Tavlor tryck 2 st 39 X 49
nr. 747824
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 21h, 0m, 49s
Gun Bellan olja på duk 37 X 45
nr. 747960
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 20h, 22m, 49s
Gun Bellan olja på duk 34 X 26
nr. 747972
50 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 20h, 33m, 49s
Gunilla Mann, plansch 67x47
nr. 748243
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 21h, 31m, 49s
Monica Gilhorn, litografi 119/250, 51x42
nr. 748245
50 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 21h, 33m, 49s
Maja Braun, litografi 130/150, 48x34
nr. 748246
50 kr
Utropspris: 500 kr
5d, 21h, 34m, 49s
Oidentifierad konstnär, olja på duk 47x37, monogramsignerad "AA"
nr. 748286
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 19h, 56m, 49s
Oidentifierad konstnär, finsk skola olja på duk, 67x38,5, otydligt signerad
nr. 748293
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 20h, 1m, 49s
Bernard Buffet, offsettryck efter, 45x60
nr. 748298
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 20h, 5m, 49s