Utropspris
Spegel H=60
nr. 760161
125 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 15h, 19m, 6s
Trädgårdsgrupp FSC teak metall, bord D=104 H=75 + 4 st karmstolar stapelbara
nr. 760166
2 600 kr
Utropspris: 1 500 kr
2d, 15h, 23m, 6s
Skrivbord, 1900-talets andra hälft, senare bemålat, 110 X 64 X 76 cm
nr. 760326
550 kr
Utropspris: 500 kr
2d, 15h, 26m, 6s
Kommod, 1900-talets början, ek med topp i marmor, 100 X 56 X 107 cm
nr. 760327
600 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 15h, 28m, 6s
Sidobord 2 st, 1900 och 2000-tal, metall och rotting, höjd 73 cm och lägre
nr. 760345
250 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 16h, 0m, 6s
Sidobord på hjul, 2000-tal, lös brickor, höjd 58 cm
nr. 760346
800 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 16h, 2m, 6s
Pallar 2 st, Gustaviansk-stil, 1900-tal,
nr. 760347
250 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 16h, 4m, 6s
Skåp, allmoge, 1800-tal, 175 X 98 X 52 cm
nr. 760360
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 16h, 14m, 6s
Matbord, 4 stolar, 2 iläggsskivor, 1900-talets slut, mahogny och rotting, stoppade och klädda sitsar, diameter 110 cm
nr. 760364
0 kr
Utropspris: 800 kr
2d, 16h, 16m, 6s
El-sängar 2 st, Hästens, 90 X 200 cm, 2 fjärrkontroller
nr. 760378
0 kr
Utropspris: 2 000 kr
3d, 14h, 32m, 6s
Kista, L = 110
nr. 760206
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 34m, 6s
Vitrinskåp 90 X 43 H=220
nr. 760226
250 kr
Utropspris: 800 kr
3d, 14h, 35m, 6s
Fåtöljer ett par böjträ & skinn
nr. 760233
0 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 38m, 6s
Skohylla + rockhängare 2st B=105 & mindre
nr. 760234
100 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 39m, 6s
Stolar 4 st, 1800-tal, senare bemålning och klädsel
nr. 760402
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 48m, 6s
Karmstol rokokostil
nr. 760258
50 kr
Utropspris: 300 kr
3d, 14h, 49m, 6s
Soffbord teak 135 x 70 H= 58
nr. 760282
125 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 52m, 6s
Soffbord teak 139 x 70 H= 53
nr. 760284
0 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 53m, 6s
Stolar 2+1+1
nr. 760286
550 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 54m, 6s
Hurts på hjul "Basic" Voice, 1990-tal, 64 X 42 X 40 cm
nr. 760427
50 kr
Utropspris: 400 kr
3d, 14h, 54m, 6s
Byrå 5-lådig Engelsk stil 75 x 29 H=77
nr. 760291
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 55m, 6s
Byrå 5-lådig Engelsk stil 77 x 28,5 H= 77
nr. 760293
50 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 56m, 6s
Soffbord teak 70 x 70 H= 52,5
nr. 760295
100 kr
Utropspris: 500 kr
3d, 14h, 57m, 6s
Byrå på hjul "Basic" Voice, 1990-tal, 102 X 80 X 42 cm
nr. 760429
50 kr
Utropspris: 1 000 kr
3d, 14h, 58m, 6s
22
22