Utropspris
Kamferkista, 1900-talets senare hälft, H=53 L=93
nr. 748174
50 kr
Utropspris: 600 kr
22h, 40m, 6s
Soffbord, 1950-tal, 97 X 55 X 60 cm
nr. 748169
300 kr
Utropspris: 400 kr
22h, 34m, 6s
Pall, Rokoko-stil, 1900-talets första hälft, höjd 42 cm
nr. 748168
50 kr
Utropspris: 300 kr
22h, 32m, 6s
Kistor 2 st 18 och 1900-tal, längd 87 cm och mindre
nr. 748167
50 kr
Utropspris: 400 kr
22h, 30m, 6s
Spegel, Jugend, 1900-talets början, fasettslipat glas, 101 X 52 cm
nr. 748160
175 kr
Utropspris: 400 kr
22h, 28m, 6s
Spegel, 1900-talets andra hälft, 120 X 54
nr. 748110
175 kr
Utropspris: 400 kr
21h, 48m, 6s
Skåp, 1900-talets mitt, mahogny, 130 X 106 X 37 cm
nr. 748092
50 kr
Utropspris: 800 kr
21h, 28m, 6s
Karmstol, Rokoko-stil, 1900-talets andra hälft
nr. 748091
300 kr
Utropspris: 400 kr
21h, 26m, 6s
Bord 2 st 1900-talets andra hälft, höjd 62 cm
nr. 748090
50 kr
Utropspris: 300 kr
21h, 24m, 6s