Utropspris
Skinnsoffa, 2000-tal, 305 X 175 X 90 cm
nr. 749221
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 4h, 49m, 18s
Fåtölj, 1900-talets första hälft, senare omklädd i skinn, bredd 66 cm
nr. 749237
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 5h, 13m, 18s
Skåp 4 st + byrå, 1970-tal, ek, bredd 60-80 cm
nr. 749259
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 5h, 25m, 18s
Hurtsar 2 + 1 , 1900-talets andra hälft, höjd 28-56 cm
nr. 749260
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 5h, 27m, 18s
Fåtölj, 2000-tal, bredd 80 cm
nr. 749313
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 5h, 59m, 18s
Fåtöljer, ett par, skinn, 1900-talets slut, B=67
nr. 749320
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 6h, 3m, 18s
Stolar 4 st "Äpplet" 1900-talets början, ek, klädda sitsar
nr. 749322
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 6h, 5m, 18s
Canapé 1800-tal L=186 cm
nr. 749518
0 kr
Utropspris: 1 500 kr
4d, 5h, 36m, 18s
Salongsbord, 1800-tal, mahogny, längd 99 cm
nr. 749519
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 5h, 38m, 18s