Utropspris
Lampbord, 1800-tal, H=78 B=58
nr. 746553
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 18h, 5m, 58s
Skåp med marmorskiva, 1800-tal, H=74 B=60
nr. 746555
200 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 18h, 7m, 58s
Ölbackar, 2 st, H=36 och mindre
nr. 746559
800 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 18h, 9m, 58s
nr. 746561
500 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 18h, 11m, 58s
Klaffbord, mahogny, 1900-talets tidigare hälft, H=74 L=121
nr. 746562
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 18h, 13m, 58s
Skål, Erik Höglund, Boda Glasbruk, 1950-tal, diameter 21 cm
nr. 746585
250 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 18h, 15m, 58s
Syskrin, 1950-tal, höjd 50 cm
nr. 746589
450 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 18h, 17m, 58s
Golvlampa, Ateljé Lyktan, trä och krom
nr. 746592
100 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 18h, 19m, 58s
nr. 746607
250 kr
Utropspris: 3 000 kr
1d, 18h, 21m, 58s
Karmstolar 3 st, 1990-tal, bredd 63 cm
nr. 746613
50 kr
Utropspris: 800 kr
1d, 18h, 23m, 58s
nr. 746614
50 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 18h, 25m, 58s
nr. 746615
0 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 18h, 27m, 58s
Slipmaskin, Power
nr. 746616
300 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 18h, 29m, 58s
Väggrelief, Lisa Larson, Gustavsberg, glaserat stengods, 32 X 25 cm
nr. 746618
1 400 kr
Utropspris: 2 500 kr
1d, 18h, 31m, 58s
Galghängare med galgar, Ycki, 1950-tal, bredd 48 cm
nr. 746619
200 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 18h, 33m, 58s
Armbandsur, bijouterier, bland annat, Regal
nr. 746620
250 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 18h, 35m, 58s
Mynt, Sverige, 1700-2000-tal, väskskatull
nr. 746622
450 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 18h, 37m, 58s
Silvermynt, 1 kronor, Sverige, 18 och 1900-tal, vikt 328 gram
nr. 746623
1 100 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 18h, 39m, 58s
Silvermynt, , Sverige, 18 och 1900-tal, vikt 497 gram
nr. 746624
600 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 18h, 41m, 58s
Silvermynt, Sverige, 18 och 1900-tal, vikt 488 gram
nr. 746625
950 kr
Utropspris: 1 500 kr
1d, 18h, 43m, 58s
Tvärflöjt, Artley, nysilver, väska
nr. 746626
75 kr
Utropspris: 500 kr
1d, 18h, 45m, 58s
Vägghylla, 1950-tal, 3 gavlar, 6 hyllplan, bredd 80 cm
nr. 746627
125 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 18h, 47m, 58s
Kaffeservis, Louise Adelborg "Capitol" Rörstrand
nr. 746628
250 kr
Utropspris: 1 000 kr
1d, 18h, 49m, 58s
Ljusstakar och oljelampor, bland annat Höganäs, höjd 16 cm och lägre
nr. 746629
125 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 18h, 51m, 58s
23
23