Utropspris
nr. 747708
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 16h, 54m, 59s
Oidentifierad konstnär, litografi 104/370, 66 X 48 cm
nr. 747715
0 kr
Utropspris: 400 kr
4d, 16h, 56m, 59s
Janeric Johansson, litografi, 84/195, 38 X 30 cm
nr. 747786
0 kr
Utropspris: 600 kr
4d, 17h, 58m, 59s
Beck & Jung, computer print, 33/150, 35x25
nr. 747806
0 kr
Utropspris: 300 kr
4d, 18h, 14m, 59s
Vivian Karlsson, akvarell, 46x33
nr. 747954
0 kr
Utropspris: 300 kr
5d, 17h, 36m, 59s
David Gerstein skulptur, lackerad metall, höjd 36 cm
nr. 748079
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 16h, 38m, 59s
Nils E. Johansson, litografier 6 st, 40 X 29 cm
nr. 748101
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 16h, 54m, 59s
Karin Bengtsson, olja på pannå 2 st, 40 X 40 cm och 42 X 36 cm
nr. 748120
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 17h, 18m, 59s
Maria Manuela Vintilescu, plansch, 69 X 49 cm
nr. 748136
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 17h, 30m, 59s
Nils E. Johansson, litografier 2 st, 43 X 35 cm
nr. 748142
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 17h, 36m, 59s
Nils E. Johansson, litografier 2 st, 73 X 54 cm och mindre
nr. 748144
0 kr
Utropspris: 800 kr
6d, 17h, 38m, 59s
Philip von Schantz (1928-1998) litografi, EA, 61 X 44 cm
nr. 748146
0 kr
Utropspris: 1 000 kr
6d, 17h, 40m, 59s