Utropspris
Marinmålning, olja på duk, oidentifierad konstnär, 29 X 19 cm
nr. 747464
100 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 21h, 57m, 29s
Signar Bengtson, akvareller 2 st, 1955-56, 38 X 29 cm och mindre
nr. 747265
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 20h, 17m, 29s
Olja på duk, otydligt signerad, 66x59
nr. 747264
50 kr
Utropspris: 400 kr
2d, 20h, 15m, 29s
Akvarell, oidentifierad konstnär, 25 X 20 cm
nr. 747236
0 kr
Utropspris: 300 kr
2d, 20h, 5m, 29s
89 X 69 cm (1927-1965) olja på duk, 89 X 69 cm
nr. 747155
800 kr
Utropspris: 600 kr
1d, 21h, 47m, 29s
Louis Zelig, olja på duk 2 st, 47 X 32 cm
nr. 747148
50 kr
Utropspris: 400 kr
1d, 21h, 35m, 29s
Hans Johnfors, etsningar 2 st 33 X 38 cm och mindre
nr. 747147
50 kr
Utropspris: 300 kr
1d, 21h, 33m, 29s
Oidentifierad konstnär, olja på pannå, signerad och daterad -61, 38 X 38 cm
nr. 746980
300 kr
Utropspris: 300 kr
21h, 55m, 29s
Målarlåda med färger penslar och dukaroch dukar
nr. 746979
125 kr
Utropspris: 300 kr
21h, 53m, 29s
Utställningsaffisch, Miro, Louisiana, 1975, 64 X 49 cm
nr. 746919
550 kr
Utropspris: 500 kr
21h, 21m, 29s
Erik Jönsson, olja på pannå, 49x33
nr. 746871
75 kr
Utropspris: 1 000 kr
20h, 23m, 29s
Helmtrud Nyström, färgetsning, 48/285, 54 X 49 cm
nr. 746870
350 kr
Utropspris: 500 kr
20h, 21m, 29s