Utropspris
Lars Sjögren, blandteknik på papper, 46 X 30 cm
nr. 746134
75 kr
Utropspris: 500 kr
3h, 19m, 27s
Akvarell, oidentifierad konstnär, signerad W.J. Hughes 1921, 29 X 20 cm
nr. 746131
150 kr
Utropspris: 400 kr
3h, 15m, 27s
Landskapsmålning, olja på pannå, oidentifierad konstnär, 44 X 28 cm
nr. 746130
175 kr
Utropspris: 400 kr
3h, 13m, 27s
Henry Stannard (1870-1951) akvarell, 49 X 34 cm
nr. 746128
75 kr
Utropspris: 800 kr
3h, 11m, 27s
Figge Holmgren, olja på pannå, 1943, 69 X 50 cm
nr. 746088
400 kr
Utropspris: 600 kr
2h, 33m, 27s