Utropspris
Österlund olja på duk 63 X 98
nr. 747573
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 10h, 4m, 25s
Koenig olja på duk 59 X 89
nr. 747576
50 kr
Utropspris: 500 kr
6d, 10h, 7m, 25s
Otydligt signerad olja på duk 64 X 90
nr. 747579
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 10h, 10m, 25s
Otydligt signerad olja på duk 69 X 85
nr. 747585
75 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 10h, 15m, 25s
R Hansen olja på duk 48 X 59
nr. 747591
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 10h, 20m, 25s
Bert Jonny Nilsson litografi 77/400 34 X 29
nr. 747678
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 10h, 41m, 25s
nr. 747679
50 kr
Utropspris: 1 500 kr
6d, 10h, 42m, 25s
Väggur, 1800-tal + tryck i nyrenässansram, H = 67 o mindre
nr. 747691
0 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 10h, 54m, 25s
Skulptur, Jade, Kina, 1900-tal, 4,5 X 3 X 3 cm + stativ
nr. 747611
0 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 11h, 6m, 25s
Oidentifierad konstnär, blandteknik på duk, signerad och daterad -84 á tergo, 27 X 22 cm
nr. 747635
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 42m, 25s
Margareta Sjödin, blandteknik på papper, 26 X 20 cm
nr. 747636
50 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 46m, 25s
Landskapsmålning, signerad A Hansson -57, olja på duk, 79 X 56 cm
nr. 747638
0 kr
Utropspris: 400 kr
6d, 11h, 50m, 25s
Carl Månsson, olja på duk, 45 X 38 cm
nr. 747639
50 kr
Utropspris: 600 kr
6d, 11h, 52m, 25s
Gunilla Mann, offset-tryck, signerat32 X 35 cm
nr. 747641
75 kr
Utropspris: 300 kr
6d, 11h, 56m, 25s